TRİKO KAZAKLAR İÇİN FARKLI KOMBİN ÖNERİLERİ


Triko-Kazak-Kombinleri

Triko kazaklarınızı nasıl kombinleyebilirsiniz?

Trikolar bu sezonun en trend parçaları. Başta kazaklar olmak üzere elbise, etek, tunik ve ikili takımlarda oldukça fazla karşımıza çıkıyor. Bugünde sizler için triko kazak kombinleri ile ilgili farklı bilgiler vermek istiyorum.

Triko kazaklar hem etekleriniz ile hem de pantolonlarınız ile kombinleyebileceğiniz parçalar. Bu şekilde uzun etekleriniz ile triko kazaklarınızı rahatlıkla kullanabilir uygun bir ayakkabı, çanta ve eşarp ile tamamlayabilirsiniz. Siyah etekler her daim farklı renklerdeki kazaklarınız ile kombinleyebileceğiniz bir parçadır.

Bu senenin en iyi iki trendi arasında yer alan pileli etekleri ve ekoseleri bir araya getirerek muhteşem bir uyum yakalayabilirsiniz. Ekose desenli kazaklarda bu şekilde gri ve soft renkleri kullanabilirsiniz. Bu sezon uzay grileri oldukça moda ve burada olduğu gibi çantalarınızda da bu rengi kullanabilirsiniz.

Triko kazaklar üzerine eklenen işlemeler de kazakları çok şık bir hale getiriyor. Deri etek ile kombinlenen bu kazak topuklu ayakkabı ve tamamlanan aksesuarlar ile çok şık bir kombin oluşturmuş. Deri etekler bu sezon yine oldukça moda. Farklı modellerdeki deri eteklerden birini gardırobunuza ekleyebilirinsiniz.

Soğuk kış günlerinde yazın etkisini biraz olsun hissetmek istiyorsanız eğer bu şekilde mavi ve tonlarında bir kombin oluşturabilirsiniz. Mavi triko kazağın altına bu sezonun bir diğer trendi olan kadife etek kullanılmış. Kullanılan açık renk çanta ve şal ile de triko kazak kombini çok şık bir hale getirilmiş.

kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/2017-sonbahar-kis-koleksiyonlarinin-en-guzel-trikolariyla-stil-sahibi-kombinler.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.