TRİKO KAZAKLAR ETEKLER İLE NASIL KOMBİNLENİR?


Triko-Kazak-Etek-Kombinleri

Triko kazak ve etek kombin önerileri

2017-2018 sonbahar/kış modasında en çok dikkat çeken kıyafetlerden birisi triko kazaklar. Birçok ünlü markanın koleksiyonu içerisinde farklı renk ve modellerdeki kazaklara yer verildi. Bugün sizler için triko kazak kombinleri için fikir vermek istiyorum.

Triko kazak kombinleri için bugün kazakları etekler ile tamamlamayı tercih ettim. Kazaklarınız ile eteklerinizi bir araya getirerek harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

Triko kazaklarınız aynı renk etekler yerine zıt renklerde etekler ile kombinleyebilirsiniz. Burada olduğu gibi sarı kazağı koyu yeşil bir etek ile tamamlayıp üzerinize bu şekilde bir palto alabilirsiniz. İsterseniz bu şekilde botlar ile veya topuklu botlar ile kombininizi tamamlayıp hafta sonu gezmeleri için iyi bir uyum yakalayabilirsiniz.

Siyah ve gri uyumu kış aylarının en vazgeçilmez kombinlerinden birisi. Bir davete katılacağınız zaman veya arkadaşlarınız ile dışarıda buluşacağınız zaman bu şık kombin sizin için iyi bir tercih olabilir.

Kışı daha renkli hale getirmek için bu şekilde renkli kıyafetler tercih edebilirsiniz. Bu sezon etek modellerinde oldukça fazla karşımıza çıkacak olan pileli etekleri kazaklar ile tamamlayabilirsiniz. Kazak ile hırkanın aynı şekilde hareketli olması kombini daha hareketli bir hale getirmiş.

Triko kazak kombinleri için kullandığınız aksesuarlarda şıklığınızı arttıracaktır. Seçtiğiniz çantalar, saat, kemer ve gözlük gibi aksesuarlar birbirleri ile uyumlu olmalıdır.

kaynak: https://ru.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.