TRİKO ELBİSE MODELLERİ


1x1.trans
Triko-Elbise-Modelleri

Kış için ideal triko elbise modelleri

Kış aylarında triko kıyafetleri kazak ve tuniklerde kullanabildiğimiz gibi elbiselerde de bu sezon trikolar oldukça moda. Birçok ünlü giyim markasının koleksiyonları içerisinde triko elbise modelleri yer almaktadır. İşte sizin için seçtiğimiz farklı birkaç triko elbise modelleri.

Triko elbise modellerinde bu sezonun trend renklerini bulmanız mümkün. Her zevke hitap eden renk çeşitleri ile triko elbiseler kışın günlük yaşamda ve iş ortamında rahatlıkla kullanabileceğiniz parçalar.

tiriko-elbise4.jpg.png-656x1024

Triko elbise modellerinde kullanılan fırfır, pilise, volan ve kemer detaylar elbiselerin hareketlenmesini sağlamış. Bunlar dışında siz elbisenizi kullanacağınız aksesuarlar ile tamamlayarak şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Triko elbiseler günlük yaşamda giyin çık modasına oldukça uygun kıyafetler. Dışarı çıkarken elbisenizi uygun bir ayakkabı, kaban, eşarp veya şal ile tamamlayıp kullanabilirsiniz.

tiriko-elbise5.jpg.png-656x1024


Triko elbiseleri isterseniz spor ayakkabı ile isterseniz, bot veya çizme ile tamamlayıp kullanabilirsiniz. Aslında gideceğiniz yere göre ayakkabınızı seçerek kombinizini tamamlayabilirsiniz.

Genç tesettürlü bayanlar triko elbiseleri oldukça fazla kullanıyor. Özellikle okula giderken bu elbiselerinizi botlarınız ile kombinleyip kullanabilirsiniz.

tiriko-elbise3.jpg.png-683x1024

Triko elbise modasında etekleri sade olan modeller olduğu gibi bu şekilde piliseli modellerde yer almakta. Bu sezon piliseleri oldukça fazla görüyoruz etek ve elbiselerde. Triko elbise modellerinde de piliseler oldukça şık duruyor.

Triko elbise modelleri günlük yaşamda ve iş ortamında rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller olduğu için mutlaka gardırobunuzda bu elbiselere yer verin. Çünkü çoğu zaman sizin için kurtarıcı bir kıyafet olacaktır.

tiriko-elbise2.jpg

kaynak: www.yasemin.com/foto-galeri/51266-tesetturlu-kadinlar-icin-triko-elbise-onerileri/p6

Bir önceki yazımız olan KIŞLIK GİYİMDE SARI RENK MODASI başlıklı makalemizde sarı renk modası ve sarı renkli kıyafet hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*