Trend Tesettür Etek Modelleri


1x1.trans
Siyah Dantelli Trend Tesettür Etek Modelleri

Tesettür kombinlerin en keyiflileri genellikle eteklerle yapılanlardır. Görüntü itibariyle normal bir kombinden çok daha zarif ve şık olan etekli kombinlerde haliyle odak noktası da etek oluyor. Bu yüzden son dönemde popüler olan, sokak modasında trend haline gelen tesettür eteklerden bahsetmek istiyoruz.

Mavi Tesettür Etek Modelleri: Tesettür eteklerde mavi son dönemin en önemli trendi konumunda. Hem kullanışlı bir yapıya sahip olması hem de görüntü itibariyle çok başarılı sonuçlar vermesi sebebiyle mavinin hemen her tonunu tesettür eteklerde görebiliyoruz. Ayrıca puan detaylı mavi etekleri de incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Desenli Tesettür Etek Modelleri: Etek arıyor ve biraz olsun hareketli şeyler istiyorsanız desenli modeller tam da size göre diyebiliriz. Desen detayı tesettür eteklere farklı bir görüntü kazandırdığı gibi sıradan kombinlerden de kurtulmanızın yolunu açıyor. Son dönemde siyah üzerine açık tonlarda desenler ya da canlı renklerin hakimiyetindeki desenleri sıklıkla görüyoruz.


Beyaz Tesettür Etek Modelleri: Kaliteli ve sade kombinler için etek arıyorsanız en ideal tercih beyaz renkli modeller olacaktır. Beyazın kendine has sakin görüntüsü doğru şekilde kombin edildiği takdirde ortaya harika sonuçlar çıkmasını sağlıyor. Beyaz üzerine açık renkleri kombinlerde  sıkça kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Siyah Tesettür Etek Modelleri: Tesettür etekler içerisinde şıklık açısından en başarılı ürün grubu siyah renkli ürünler diyebiliriz. Siyah renkli etekler son dönemde dantel detayları ön plana çıkarken, bu sayede iş hayatınızda söz konusu kombinleri tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Ayrıca siyah etek üzerine beyaz bluz kombinlerini de denemenizi öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Tesettür Kaban Modelleri başlıklı makalemizde Kaban Modelleri ve Tesettür Kaban Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*