TRANSPARAN YAĞMURLUK MODASI


2017-transparan-yagmurluk-modası

2017 Transparan yağmurluklar

Bu sene çarpıcı tasarımları ile dikkat çeken transparan yağmurluklar renkli yağmurlukların yerini alacak gibi duruyor.

Yağmurluklar yağışlı günlerin kurtarıcı kıyafetleridir. Kolaylıkla çantalarda taşınabilmesi ve her kıyafetin üzerine giyilebilmesi nedeniyle bayanlar mutlaka gardıropların da bulundurmalıdır. İlkbaharın bir anda değişen havalarında çantanızda taşıyabileceğiniz bu yağmurluklar her an sizin imdadımıza yetişecektir.

Gelelim bu senenin modası olan transparan yağmurluklara. Farklı modelleri ile dikkat çeken bu yağmurluklar her kıyafetin üzerine kolaylıkla uyum sağlayabilir. Hata bir davete giderken giyeceğiniz şık bir elbisenin üzerinde oldukça şık ve farklı görünecektir.

Transparan yağmurluklar da boydan düz yağmurluk modellerinin yanı sıra panço tarzında olan modellerde bulunmakta. Ceket tarzında olan fermuarlı transparan yağmurluklar günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir.

Yağmurluklarda her bayanın zevkine hitap edecek olan vücut yapılarına uygun farklı boylarda modeller bulunmaktadır. Boydan bileğe kadar olan modeller, diz altında olan modeller ve bel hizasında olan farklı boy seçenekleri var.

Transparan yağmurluklara küçük detaylar eklemeyi de ihmal etmemişler. Farklı renklerde siyah, sarı, pembe şerit çizgiler eklenerek güzel bir görüntü oluşturulmuş. Bunun yanı sıra puantiyeli transparan yağmurluklar da oldukça hoş görünüyor.

Diz boyu bir elbisenin üzerine diz altında olan şık bir transparan yağmurluk seçebilirsiniz. Pantolonların üzerine ise daha çok boydan olan yağmurluk modelleri yakışmaktadır.

Özellikle genç bayanların tercih edebileceği panço tarzında olan transparan yağmurluklar da oldukça havalı duruyor. Panço yağmurluklarda da yine farklı boy seçenekleri kullanılmış. Siz zevkinize göre ve boyunuzun uzunluğuna göre farklı bir model seçebilirsiniz.

İşte sizin için farklı transparan yağmurluk modelleri.

kaynak:http://mahmure.hurriyet.com.tr

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.