TOUCHE 2017 KOLEKSİYONU


Touche-2017-koleksiyonu

Touche koleksiyonu

Touche 2017/2018 koleksiyonunu bayanların beğenisine sundu. Şık ve spor tasarımları ile dikkat çeken koleksiyonda dikkat çeken parçaları sizler için seçtik.

Touche 2017 koleksiyonu spor şıklığın ön planda olduğu ve genç tesettürlü bayanların dikkatini çekecek kıyafetlerden oluşmakta.

Touche 2017 koleksiyonu tuniklerin ön planda tutulduğu sade ve şık olmak için tasarlanmış kıyafetlerden oluşmakta. Farklı renkleri ile dikkat çeken tuniklerde sezonun trendleri olan püsküller, fırfır ve danteller kullanılmış. Çizgili detaylarda ihmal edilmemiş.

Spor kıyafetleri kullanmayı seven bayanlar için tunik sweatshirtler ve spor takımlar oldukça fazla dikkat çekecek. Renk uyumları ile oldukça hoş duran bu spor giyim kıyafetleri günlük yaşamınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sezonun dikkat çeken detaylarından birisi olan çizgili desenler elbiselerde, gömleklerde ve tuniklerde de oldukça fazla kullanılmış. Genelde lacivert ve beyaz çizgiler daha çok kullanılmış.

Bu senenin modası olan bomber ceketler önümüzdeki senede modasını sürdürecek gibi duruyor. Özellikle tesettürlü bayanların her daim kullanabileceği uzun modeller gençler tarafından oldukça fazla kullanılacak gibi duruyor.

Touche 2017 koleksiyonunda gömleklere oldukça fazla yer verilmiş. Kırmızı, nar çiçeği, açık mavi gibi renkler oldukça fazla kullanılmış. Boyfriend kıyafetler son yıllarda oldukça fazla moda. Touche 2017 koleksiyonunda boyfriend gömleklere de yer verilmiş.

Touche 2017 koleksiyonu ile tesettürlü bayanların dikkatini çekecek gibi duruyor. İlkbahar yaz koleksiyonu ile göz kamaştıran Touche koleksiyonun dikkat çeken diğer parçaları ise şunlar.

 

Kaynak:http://www.tesetturgiyimkabini.com

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.