TON SÜR TON MODASI NEDİR?


1x1.trans
Ton-Sur-Ton-Modası

Ton sür ton modası

2017′ nin moda trendlerinden birisi de ton sür ton modası. Peki bu moda akımı nedir, nasıl yapılır bilmek ister misiniz? İşte bu yılın modası olan ton sür ton modası hakkındaki detaylar ve bu trende ayak uydurmak için size bir kaç ipucu.

ton-sur-ton-modasi1

Ton sür ton modası 2017 yazına damga vuracak olan ve kış aylarında da sıklıkla görebileceğimiz bir moda akımı olacak.

Ton sür ton; aynı rengin farklı tonları kullanılarak yapılan kombinler anlamına geliyor. Burada amaç bir rengin farklı tonlarını bir arada kullanarak renk tonları ile güzel bir uyum yakalamak.

birbiri ile uyumlu olan aynı rengin tonlarını kıyafetlerinizde kullanarak hem göz yormayan hem de dikkat çekici bir kombin hazırlayabilirsiniz.

ton-sur-ton-modasi3


Ton sür ton modası biraz cesaret isteyen bir trend olsa da aslında bayanlar için kolaylıklarda sağlıyor. Gardırobunuzda birbiri ile uyum sağlamayan farklı kıyafetlerinizi kendi renk tonları ile kolayca kombinleyerek hem modaya uyum sağlayabilirsiniz hem de günlük yaşamınızda kullanışlı kıyafetler oluşturabilirsiniz.

ton-sur-ton-modasi2

Özellikle bu senenin moda renklerinden olan maviyi farklı renk tonları ile kombinlemeniz mümkün. Gömlek-pantolon, gömlek-etek kombinlerinizde renk tonlarında göz yormayan ama dikkat çekecek ve sizi stil sahibi gösterecek modeller ve tonlar seçebilirsiniz.

Ayrıca ton sür ton modası sadece kıyafetler için geçerli olan bir trend değil. Aksesuarlarda da yine bu trendi uygulamanız mümkün. Özellikle kıyafetinizin tonlarında seçeceğiniz çantalar sizi daha da şık gösterecektir.

ton-sur-ton-modasi4

Size bu konuda bir detay daha verelim. Ton sür ton modası ev dekorasyonunda da uygulayabileceğiniz bir trend diyebiliriz. Aynı renk tonları ile evlerinizde farklı bir konsept yaratabilirsiniz.

kaynak:http://www.milliyet.com.tr

Bir önceki yazımız olan TIĞ İŞİ YELEK MODELLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*