TIĞ İŞİ YELEK MODELLERİ


Tıg-İsi-Yelek-Modelleri

Farklı tığ işi yelek modelleri

Bugün sizler için farklı tığ işi yelek modelleri örnekleri hazırladık. Yapımları oldukça basit olan bu modelleri kısa sürede örerek yazın kıyafetleriniz ile kombinleyebilirsiniz.

Tığ işi yelek modelleri yapımı oldukça basit ve zevkli olan modellerdir. Yapımları oldukça basit olduğu için tığ işi yapmayı bilen herkes kolaylıkla bu yelekleri yapabilir.

Farklı renklerde ipler ile yapabileceğiniz bu yelekleri kıyafetleriniz ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Özellikle beyaz tişörtlerin üzerine bu yelekler çok yakışmaktadır.

Tığ işi yelek modelleri  daha çok tek tek işlenen motiflerin birleştirilmesi ile oluşturulmaktadır. Burada sizler için sunduğumuz yelek modellerindeki motifleri kullanarak istediğiniz gibi yelekler yapabilirsiniz.

Bunun yanında bir yelek içerisinde farklı modelleri de kullanabilirsiniz. Tığ işi ile basit bir şekilde yapabileceğiniz motifleri bulduktan sonra bu motifler için uygun  renklerde ipler seçerek motifleri işleyerek bir araya getirebilirsiniz.

Yukarıdaki görselde bulunan yelek modelinde 6 farklı motif modeli kullanılmıştır. Bu motifler işlenirken de farklı renkler kullanılarak güzel bir uyum sağlanmış. Sizde bu şekilde farklı motifleri bir araya getirerek güzel bir yelek yapabilirsiniz.

Yeleği yaparken dikkat etmeniz gereken şey ölçüleri tam olarak ayarlamaktır. Özellikle ön taraf ve kol kısımlarını ayarlarken yukarıda olduğu gibi motiflerin yanına küçük eklemeler yaparak motifleri birbirlerine bağlayabilirsiniz.

Yeleğiniz yaptıktan sonra ise süslemek size kalmış. Yeleğinizin uçlarına püsküller yapabilirsiniz. Ya da farklı renklerdeki düğmeler ile yeleğinizi süsleyebilirsiniz. İsterseniz de bu şekilde sade bırakarak kullanabilirsiniz.

kaynak:https://tr.pinterest.com/

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.