TESETTÜRLÜ BAYANLAR İÇİN UZUN YAĞMURLUK MODELLERİ


1x1.trans
Uzun-Yagmurluk-Modelleri

Uzun yağmurluk modelleri

Yağmurluklar son yılların en trend dış giyim kıyafetlerinden birisi. Hem rahat olmaları hem de şık görüntüleri nedeniyle bayanlar tarafından yağmurluklar sıklıkla tercih ediliyor.

Yağmurluklar son yıllarda koleksiyonlar içerisinde yer aldığı için farklı modelleri de bulunmakta. Hem kısa hem de uzun modelleri bulunan yağmurluklar tesettürlü bayanlarında kombinlerinde kullanabileceği güzel bir dış giyim kıyafeti.

yagmurluk-modelleri1

Tesettürlü bayanların beğenebileceği uzun yağmurluk modelleri kombinleriniz için ideal parçalar olacaktır. Özellikle genç tesettürlü bayanlar yağmurlukları günlük yaşamlarında dışarı çıkarken veya okula giderken sıklıkla kullanmakta.

Uzun yağmurluk modelleri içerisinde farklı renkleri ve modelleri bulmanız mümkün. Yağmurluklar üzerine eklenen düğme ve fermuar detayların yanı sıra kemerler ile de farklı ve şık bir görünüm ortaya çıkartılmaktadır.

Uzun yağmurluk modelleri Jean pantolonuz ile güzel bir kombin olacaktır. Ayağınıza ise isterseniz spor ayakkabı isterseniz de kısa bir bot tercih edebilirsiniz.


yagmurluk-modelleri2

Yağmurlukların alt kısımlarına eklenen lastik detayları yağmurluğu biraz daha spor bir kıyafete dönüştürüyor. Günlük yaşamda spor kıyafet giymeyi tercih ediyorsanız eğer bu tarz bir yağmurluk seçebilirsiniz.

Uzun yağmurluk modellerinde renk seçeneği oldukça fazla. Siyah, lacivert, kahverengi gibi renklerin yanı sıra farklı bir renkte yağmurluk tercih edenler için beyaz yağmurluk modelleri de bulunmaktadır.

Uzun yağmurluk modelleri renkleri ve tasarımları ile tesettürlü bayanların zevklerine hitap eden modellerdir. Kış alışverişinizi yaparken farklı markaların koleksiyonlarına göz atarak güzel bir yağmurluk alabilirsiniz.

yagmurluk-modelleri3

Kaynak:  www.yasemin.com/moda/haber/2496778-tesetturlu-kadinlar-icin-yagmurluk-modelleri

Bir önceki yazımız olan LACİVERT RENKLİ KIYAFET KOMBİNLERİ başlıklı makalemizde lacivert kombin önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*