Tesettüre Uygun Pantolon Seçimi


Dar Kesim Siyah Tesettür Pantolon Modeli
Dar Kesim Siyah Tesettür Pantolon Modeli

Tesettür giyimde pantolonlar çok sık tercih ediliyor. Hemen her kombinde kendine yer bulabilen tesettür pantolonlar tartışmaları da beraberinde getiriyor. Tesettür pantolon nasıl olmalı? Pantolonlar tesettür giyimde nasıl kullanılmalı ya da nasıl seçilmeli? Bu gibi konularda yardımcı olmaya çalışacağız.

Dar Kesim Tesettür Pantolon Modelleri: Dar kesim pantolonlar aslında tesettür giyime çok uygun değil. Öyle ya da böyle vücut hatlarını belli eden bir model olduğu için dar kesim pantolonlar belki de en fazla tartışılan ürün diyebiliriz. Fakat bu modeli sevenlerin de hiç azımsanmayacak bir kalabalığı temsil ettiğiniz de belirtmekte fayda var. Bu yüzden de dar kesim pantolonları kullanacaksanız şayet o zaman kombine uzun tunik, bluz ya da benzer bir ürün dahil etmelisiniz. Bu sayede vücut hatlarını kapatmak mümkün olabiliyor.

Bol Kesim Tesettür Pantolon Modelleri: Tesettürlü bayanların her geçen gün daha fazla tercih ettiği bol kesimli pantolonlar yapı itibariyle tesettür giyime daha uygun diyebiliriz. Kimi modellerde paça kısmı bol olup geri kalan detaylar daha dar olsa da birçok bayan pantolon etek olarak tabir edebileceğimiz kıvamda bol ürünlere yöneliyor. Bol ürünler bu sayede çok daha işlevsel bir yapıya büründürülüyor diyebiliriz. Kısacası tesettüre uygun bir pantolon arıyorsanız bol kesimli ürünler izler için daha doğru bir tercih olacaktır diyebiliriz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.