TESETTÜR YELEK MODELLERİ


tesettur-yelek-modelleri

2017 tesettür yelek modelleri

2017 tesettür modasında yelekleri oldukça fazla görmekteyiz. Birbirinden farklı renklerde ve tarzlarda üretilen tesettür yelek modelleri kolaylıkla kombinlenmeleri ve oldukça şık görünmeleri nedeniyle bayanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

tesettur-yelek-modelleri

Son yıllarda yelekler tesettür modası içerisinde yerini fazlası ile almaya başladı. Her yaştan bayanın rahatlıkla kullanabileceği yelekleri, gençler daha çok tercih etmektedir. Pantolonlar ve etekler üzerine kullanabilen bu yelekler oldukça şık bir görüntü oluşturmaktadır.

Tesettür yelek modellerinde kısa ve uzun olarak iki farklı boy kullanılmış. Boydan uzun olan ve bilekten bir az yukarıda biten yelekler daha çok pantolonlar ile kombinlenebilmektedir. Bu yelekler altına kot pantolon veya dar paça bir keten pantolon giyerek şık bir kıyafet kombini yapabilirsiniz. İşe gidiyorsanız eğer altına giyeceğiniz topuklu ayakkabı ile güzel bir iş kıyafeti olabilir. Günlük yaşam için ise spor ayakkabı ile giyerek rahat ve şık bir kombin yapabilirsiniz.

Yelek modellerine baktığımızda kısa yelekler daha çok etekler ile kombinlenmektedir. Bunun yanında yelek uçları asimetrik kesim olan ve düz kesim olan yelek modelleri bulunmaktadır.

Daha çok tek renk olarak tasarlanmış yeleklerde bu sene pudra, mavi, sarı, lacivert renk tonlarını görmemiz mümkün. Deri yeleklerde ise daha çok bordo ve siyah renkler kullanılmış.

Etek uçları işlemeli olan veya dantelli yelek modelleri de bulunmaktadır. Bir davete katılacağınız zaman bu tür yelekleri kullanarak güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Desenli yelekleri ise daha çok günlük yaşamda ev gezmelerinde kullanabilirsiniz.

Farklı tesettür yelek modelleri ve kombinleri için aşağıda bulunan görselleri inceleyebilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.