Tesettür Yazlık Bluz Modelleri


1x1.trans
Kırmızı Tesettür Yazlık Bluz Modelleri

Yarasa-Kol-Tesettür-Yazlık-Modelleri-758x1024
Yarasa Kol Tesettür Yazlık Modelleri

Yaz aylarına girmemize çok kısa bir zaman kaldı. Bununla beraber her hanımın kıyafet ihtiyacı meydana çıkmıştır. Genel olarak eski yazlık kıyafetlerini kullanmak yerine yeni en trend yazlık kıyafet modellerini alıp kullanmak isterler. Bu yüzden bu dönemlerde yeni sezon ürünlere yönelirler.


Hem açık hemde tesettürlü hanımlar için en güzel kıyafetler, elbiseler piyasaya sürülmüştür. Ne kadar çok açık hanım için bluz tarzı yazlık ürünler varsa, artık tesettürlü hanımlar içinde oldukça seçenek vardır. Çoğu tesettür giyim firması hızla kendini geliştirerek bu konuda oldukça başarılı işler yapmıştır. Bizde bu tesettür giyim firmalarının en trend bluzlarından birkaç model seçerek sizlere 2014 bluz modasını sunmak istedik.  Asimetrik kesimli ve yarasa kollu tesettür yazlık bluz modelleri bu sene en çok rağbet gören modeller arasında şimdiden yerini almıştır. Özellikle bu sene asimetrik kesimli kıyafet akımı başlamıştır. Bu moda elbiselere farklı bir hava da katmaktadır. Bu durumu iyi kavrayan tesettür firmaları da fırsatı kaçırmayıp ortaya birbirinden güzel bluz modelleri çıkarmıştır. Şifon tesettür yazlık bluz modelleri de 2014 yazı için çok ön plana çıkan modeller arasındadır. Nar çiçeği, pembe ve kırmızı tonları özellikle bu renkler üstünde ağırlık verilmişe benziyor. Desenli bluz modelleri arasından da tercih yapabilirsiniz. Bu sene bu rengarenk bluzlar ile enerji dolu olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*