Tesettür Triko Modelleri


Tesettür Triko Hırka Modelleri
Tesettür Triko Hırka Modelleri

Tesettür Giyim Triko Elbiseler
Tesettür Giyim Triko Elbiseler

Tesettürlü hanımların en çok şikayet ettiği konulardan birisi de tesettür giyimi için  kışlık ve yazlık modellerin az olmasıdır. Fakat değişen ve gelişen moda ile birlikte firmalar tesettür giyimi üzerinde yoğunlaşmaya başlamıştır. Son dönemlerde tesettürlü hanımların için kıyafet çeşitliliği artmıştır. Ve özellikle de kış aylarında olduğumuz için bu sıra kışlık ürünler üzerinde durulmuştur.

Peki tesettürlü hanımlar için kışlık ürünler nelerdir? Bu ürünlerin en başında triko parçalar gelmektedir. Çoğu firma tesettür triko modelleri üzerinde fazla çalışma yapmış ve birbirinden güzel parçalar meydana getirmiştir.  Triko örme makinelerinde üretilen örgü kumaştır. Kış aylarında sizi soğuktan korurken aynı zamanda şık modelleri ile de şıklığınıza şıklık katmaktadır. Tesettür triko modelleri genel olarak kazak, hırka ve elbise modellerinden oluşmaktadır. Görüldüğü üzere ve kış aylarında olmamızın nedeniyle de koyu renklere ağırlık verildiğini görebilirsiniz. Bunun yanı sıra triko kazaklar ve kıyafetlerde deri detayları, pullar, boncuklar, taşlar kullanılmaktadır. Bu modeller de bu senenin modasıdır.  Ayrıca aşağıda da görüldüğü gibi bu senenin diğer bir modası asimetrik kesimli modellerdir.

Tesettürlü hanımların günlük hayatta kullanması ve onları soğuktan koruması için yapılmış modelleri uyumlu kombinlerle çok daha hoş bir hale getirebilirsiniz.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.