TESETTÜR NİKAH ELBİSESİ MODELLERİ


Tesettur-Nikah-Elbisesi

Tesettür nikah elbiseleri

Nikah tarihi belli olan çiftler şimdi nikah törenlerinde ne giyeceğine karar vermeye çalışıyor. Eğer nikah töreninizin özel olmasını istiyorsanız ve bugünde şık görünmek istiyorsanız biraz araştırma yaparak güzel bir nikah elbisesi seçebilirsiniz. Tesettür nikah elbisesi modellerini ve trendlerini anlatacağımız bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

Tesettur-Nikah-Elbisesi

Tesettür nikah elbisesi modellerinde bu sezon retro ve vintage modasının etkisini oldukça fazla görmekteyiz. Dantel detaylar ve şifon kumaşların kullanıldığı modeller bu sene oldukça moda olacak.

Eğer sadece bir nikah töreni yapacaksanız o zaman balık model tarzında olan bir abiye elbise seçebilirsiniz. Elbisenin üzerinde bulunan gold işlemler daha havalı ve şık bir görüntü oluşturacaktır.

Fransız danteller gelinliklerde olduğu gibi nikah abiyelerinde de oldukça fazla kullanılmakta. Bu tarzda dantellerin kullanıldığı bir abiye ile de romantik ve şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Tesettür nikah elbisesi modellerinde bu sene beyaz, krem ve ekru gibi renklerin oldukça fazla kullanıldığını görmekteyiz.

Tesettür nikah elbiselerinizi kombinlerken canlı çiçekleri elinize alabilirsiniz. Elbiseniz üzerine sade bir eşarp takıp bunun üzerine ise küçük çiçek süslemeler takabilirsiniz veya oldukça sade bir çiçek taş takabilirsiniz.

Tesettür nikah elbiselerinizi kombinlerken sadelikten yana olarak şık ve zarif olmaya özen gösterin. Eğer nikah sonrasında dış mekan çekimleri yapacaksanız bu durumu da dikkate alarak etek boyunuzu buna göre belirleyin. Dış mekanlarda fotoğraf çekerken kuyruklu model elbiseniz kirlenerek kötü bir görüntü oluşturabilir.

kaynak:http://www.tesetturgiyimkabini.com

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.