TESETTÜR MODASINDA YENİ TREND PARLAK ŞALLAR


parlak-sal-modası1-450x415
Parlak-Sal-Modelleri

Parlak şal modelleri

Tesettürlü bayanların en çok kullandığı parçalardan birisi şallar. Daha çok genç tesettürlü bayanların tercih ettiği bu şallarda her sezon farklı modeller ortaya çıkmakta.

2018 şal modasında ise trend parlak şal modelleri. Parlak şal modelleri denilince aklınıza abartılı pullar, simler veya taş işlemeler gelebilir. Ama bu sezon şallarda göreceğimiz parlak süslemeler çok da abartılı değil. Günlük yaşamınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımlar.

parlak-sal-modası1

Parlak şal modelleri içerisinde kumaşları kendinden parlak olan modeller görebileceğimiz gibi pul, parlak kumaş, işleme ile hareketlendirilmiş şal modelleri yer almakta.

Parlak şal modelleri göründüğü gibi sadece özel günlerde kullanabileceğiniz modeller değil. Günlük yaşamda da yaptığınız kombinleri biraz daha hareketlendirmek, göz alıcı kombinler yapmak isteyenlerin tercih edebileceği modeller.

parlak-sal-modası2


Şallarda kullanılan parlak detaylar şalın tamamında olabileceği gibi sadece belirli bölümlerinde de yer alabilmekte. Özellikle şalların uç kısımlarına eklenen parlak detaylar daha sade ama şık duruyor diyebilirim.

Parlak şal modelleri özellikle genç tesettürlü bayanların ilgisini çekebilecek olan tasarımlar. Günlük yaşamda spor kombinlerinizi bu şekilde sade kendinden parlak kumaşlardan yapılmış olan şallar ile tamamlayabilirsiniz.

parlak-sal-modası4

Seçtiğiniz tek renk ferace veya pardösü üzerine bu şekilde hareketlendirilmiş bir parlak şal tercih ederek kombinizini hareketlendirebilirsiniz.

Katılacağınız davetlerde seçtiğiniz sade bir abiye elbiseyi parlak bir şal ile kombinleyip daha şık ve gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

İlerleyen günlerde parlak şal modelleri için yeni tasarımların ortaya çıkacağını da görebiliriz.

parlak-sal-modası3

kaynak: http://www.yasemin.com/foto-galeri/51554-tesettur-modasinda-yeni-trend-parlak-sallar/p4

 

Bir önceki yazımız olan SETRMS 2018 KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde Setrms 2018 koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.