Tesettür Kombine Uygun Pantolon Modelleri


Siyah Pantolon Kombini
Siyah Pantolon Kombini

Tesettürlü bayanların kombinlerinde sıklıkla kullandığı ürünlerden birisi olan pantolonlar çoğu zaman yanlış kombinlerin kurbanı oluyor. Evet, pantolonlar çok rahat ve kullanışlı ama onları doğru parçalarla bir araya getirmek gerekiyor. Peki, kombine uygun pantolon nasıl seçilir?

Siyah Tesettür Pantolon Modelleri: Tesettür giyimde siyah pantolonların yeri ayrıdır. Hem çok güzel bir görüntüye sahip olan siyah pantolonlar aynı zamanda kullanışlıdır da. Eğer ki siyah pantolonu kombine dahil etmek istiyorsanız bu noktada yapmanız gereken ilk şey klasik bir kombine yönelmek olmalıdır. Siyahın klasik tarz ile uyumu daha başarılıdır ve bu yüzden üstünüze kesimi ile dikkat çekecek bluz ve ceket tercih etmek mantıklı olacaktır.

Kot Pantolon Modelleri: Tesettürlü bayanların da sıkça tercih ettiği bir ürün olan kot pantolonlar nispeten spor bir ürün. Bu yüzden de kombini spor ağırlıklı yapacaksanız kot pantolon daha mantıklı olacaktır. Kot pantolonların üzerine klasik bluz tercih edilemez mi? Tabi ki edilebilir fakat bu görüntü biraz yavan kalacak. O yüzden de daha spor bir kombin kendinizi daha iyi hissettirir.

Açık Renk Tesettür Pantolon Modelleri: Açık renk pantolonları kullanırken kombinin diğer ürünleri daha dikkat çekici renklerde olmalı. Böyle kombin sönük kalmaz ve istediğiniz şıklığı size sağlar. Örnek vermek gerekirse uzun form yeşil ya da mavi tuniklerle aynı şekilde bluzlar gayet güzel görünecektir.

İspanyol Paça Tesettür Pantolon Modelleri: İspanyol paça her daim şıklık garantili modellerimizde. Yani İspanyol paça ile kötü bir görünü sergilemek gerçekten de çok zor. Bu noktada koyu renkli ürünleri kombinlerken gene koyu renk üstler seçilebilir. Beyaz renkte ise nispeten canlı renge sahip üstlere yönelmekte fayda var.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.