TESETTÜR KOMBİN ÖNERİLERİ


1x1.trans
Tesettur-Kombin-Onerileri

Farklı tesettür kombinleri

Tesettür trendlerini sizler için paylaşmaya çalışıyorum. Bugünde sizler için bu senenin trendleri ile yapılmış farklı tesettür kombinleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Sizde bu kombinlerden ilham alarak kendi kombininizi yapabilirsiniz.

tesettur-kombin-onerileri3.png

Deri ceketler farklı modelleri ile her sezon kendine yer buluyor. Deri ceketlerini bu şekilde bir etek ve kazak ile tamamlayıp, aksesuar olarak da burada olduğu gibi bu senenin trendi olan şallardan birisi ekose şallar ile tamamlayabilirsiniz.

Bu tesettür kombini günlük yaşamda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kombin Bunun  yanı sıra alışverişe giderken, iş ortamında, okulda ve arkadaşlarınızla buluştuğunuzda da kullanabileceğiniz bir kombin.

tesettur-kombin-onerileri2


Bu sezonun bir diğer trendi bilek üstü pileli etekler. Bu etekler kumaş ve triko tasarımları ile karşınıza çıkabilir. Bu etekler de yine günlük yaşamınızda iş ortamında hatta bir davete katılırken kullanabileceğiniz modeller.

tesettur-kombin-onerileri4

Tabii ki bu senenin bir diğer trendi de bol paça pantolonlar. Özellikle bu şekilde ikili takımlar halinde kullanılan bu bol paça pantolonlar bu sezon oldukça fazla karşımıza çıkacak. Hem spor giyim hem de klasik giyime uygun olarak kombinlenen bu pantolonları günlük yaşamınızda, iş ortamında ve uygun kombinler ile katılacağınız davetlerde de kullanabilirsiniz.

tesettur-kombin-onerileri1

Bu şekilde kalın ekose şallar sıklıkla karşımıza çıkacak. Kıyafetlerin tamamlayıcı parçası olan bu şallar başka aksesuarı da gerektirmiyor ve bütün dikkatlerin tek bir parça da toplanmasını sağlıyor.

kaynak:  pinterest.com

Bir önceki yazımız olan ALVİNA GİYİM 2017/2018 SONBAHAR/KIŞ KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde Alvina 2018 kış ve Alvina Giyim 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*