Tesettür Kombin Modelleri


Sarı Siyah Tesettür Kombin Modeli
Sarı Siyah Tesettür Kombin Modeli

Kot Gömlek Tesettür Kombini
Kot Gömlek Tesettür Kombini

Çoğu hanımın her gün karasız kaldığı konulardan birisi tartışılmaz ne giyeceği konusudur. Bunu her gün hanımlar sıkılmadan yaşayabilirler. Hatta bazı hanımlar gece yatmadan önce giyecekleri kıyafetleri hazırlarlar.

Açık hanımların yanında tesettürlü hanımların işi daha zordur. Tesettürlü hanımlar daha çok ürünü kombin yapmak zorundadır. Bu yüzden de size bu senenin modası olan bir kaç tesettür kombin modelleri göstereceğim. Tesettürlü hanımların en çok kullandığı kombin modeli ise etek-gömlek, etek- bluz  modelleridir. Eğer kış  mevsimi için bu kombini yapıyorlarsa üstüne ceket, pardesü ve kaban gibi onların soğuktan korunmasını engelleyecek kıyafet ile bu kombini tamamlayabilirler. Altına giyecekleri bir çizme ile de günlük şıklığı kolaylıkla yakalayabilirler. Sonra geriye kalan kısım da eşarp veya şal seçimi olacaktır. Renk uyumuna göre uygun bir şal ile bu kombin tamamıyla hazır olacaktır. Bu etek- gömlek kombini yanında birde pantolon kombini de vardır. Pantolon tüm hanımlar tarafından en çok tercih edilen parçadır. Fakat tesettürlü hanımlar için her pantolonu giymesi uygun değildir. Bu yüzden de daha bol pantolonlar ile onları tamamlayan tunik ve pardesü modelleri kullanılabilir.

Resimlerde de görüldüğü gibi en çok kullanılan renklerden biri siyah rengidir. Çünkü siyah her renge uymaktadır. Asaletin rengi olan siyahla şıklığı ve modernliği yakalamanız çok kolaydır. Tesettür kombin modelleri ile siyahı bütünleştirmek size avantaj sağlayacaktır.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.