Tesettür Keçe Kap ve Pardesü Modelleri


1x1.trans
İddialı Pardesü Kap Modeli

ddialı-Pardesü-Kap-Modeli
İddialı Pardesü Kap Modeli

Kapalı hanımların tercihi olan tesettür keçe kap ve pardesü modelleri bu sene de son derece iddialı modelleri ile piyasaya çıkacağa benziyor.  Geçen seneye göre daha şık modelleri göreceksiniz.


Her sene modanın değişmesi ve ilerlemesi ile giyimin her alanında değişimler oluyor. Bu değişim tesettür keçe kap ve pardesü modelleri üstünde de kendini gösteriyor. 2014 yılına bakıldığında  yine kırmızı renginin etkilerinin sürdüğü görülmektedir. Çoğu tesettür keçe kap ve pardesü modellerinde kırmızı rengi uygulaması fazlasıyla mevcuttur. Ki zaten hanımların kırmızıya düşkünlüğü tartışılmaz bile. Bu kırmızı pardesü ve keçe kap modelleri üstünde altın detayları kullanımı oldukça fazladır. Altın rengi kırmızı ile çok yakışmaktadır. Fermuarları veya üstünde bulunan işlemeler de altın rengi kullanılabilir. Tabi sadece kırmızılı tesettür pardesü ve keçe kap modelleri bulunacak diye bir koşul yok. Her renkten pardesüler ve keçe kaplar bulabilirsiniz. Koyu renk tonları olsun açık renk tonları olsun renk seçeneği oldukça fazladır.

Tesettürlü hanımlar için pardesü ve keçe kap modellerinin ne kadar işe yarar olduğunu tahmin bile edemezsiniz. Bu modellerin işe yararlığı yanında da tesettürlü hanımlara hoş bir görüntü kazandırdıkları aşikar.

Bir önceki yazımız olan Alvina Tesettür Giyim Modası başlıklı makalemizde Alvina koleksiyonu, Alvina tesettür giyim ve Alvina tunik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*