TESETTÜR KAT KAT ELBİSE MODELLERİ


Tesettur-Kat-Kat-Elbise-Modelleri

Kat kat elbiseler tesettürlü bayanların yeni gözdesi

Tesettürlü bayanların en çok sevdiği kıyafetlerden birisi elbiseler. Her yaşa ve her zevke hitap eden elbiselerin tesettür giyim koleksiyonları içerisinde yer alması bayanlar için farklı seçenekleri sunuyor.

Tesettür giyim modasında her sezon yenilenen modelleri sizler için incelemeye alıyoruz. Yazın son günlerini yaşadığımız bu ayda tesettürlü bayanların en çok dikkatini çeken kıyafetlerden birisi de tesettür kat kat elbise modelleri oluyor.

Elbiseler yaz aylarında bayanların vazgeçilmez kıyafetiydi. Bu yıl daha çok geometrik desenlerin, floral renklerin ve marina etkisinin olduğu elbise modellerini sıklıkla gördük. Yaz biterken ise kat kat elbise modelleri tesettürlü bayanların beğenisine sunuldu.

Tesettür kat kat elbise modelleri içerisinde birbirinden şık tasarımlara imza atılmış. Özellikle genç tesettürlü bayanların dikkatini çekecek parçalar yer alıyor. Günlük yaşam için oldukça kullanışlı elbise modellerinin yanı sıra katılacağınız özel davetler için kullanacağınız elbise modelleri de koleksiyon içerisinde yer alıyor.

Üniversiteye başlayacak olan genç tesettürlü bayanlar mutlaka bu kat katlı elbise modellerinden birini edinmeliler. Günlük yaşamda şık olmayı sağlayan bu elbiseleri doğru kombinlediğiniz zaman bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Kat katlı elbise modelleri keten kumaşlar ile ince şifon kumaşlar sıklıkla kullanılmış. Günlük yaşam için keten kumaşlar oldukça ideal iken özel davetlere katılırken ise şifon kumaşları tercih edebilirsiniz.

Ayrıca elbiselerde pötikare kumaşlar, çiçek desenleri, tek renk kumaşlar ve danteller sıklıkla kullanılmış diyebiliriz.

kaynak: https://tr.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.