Tesettür Kaşe Pardesü Modelleri


Kırmızı Kaban Pardesü
Kırmızı Kaban Pardesü

Gri Tesettür Kaşe Pardesü
Gri Tesettür Kaşe Pardesü

Tesettür giyiminde bir kaç parça vardır bunların yeri bambaşkadır. Tesettür deyince ilk akla gelen parçalardan bir tanesi de pardesüdür. Tesettürlü hanımların her alanda giyebileceği ve en kullanışlı kıyafet türlerinden biridir.

Geçmiş olduğumuz dönemlerden bu yana pardesü modelleri ve sayısı hızla çoğalmaktadır. Peki tesettür kıyafeti olan pardesü sadece yazlık için mi var? Hayır, tabi ki. Pardesülerin her mevsime uygun türleri bulunmaktadır.  Tesettür kaşe pardesü modelleri de kış ayları içimizi ısıtacak pardesü modelleri arasındadır. Tesettürlü hanımların sıkça kullandığı ve dolaplarında mutlaka bulundurdukları pardesü modelleri hem uzun hem kısa modelleri ile tesettürlü hanımların işlerini daha da kolaylaştırmaktadır. İster yerlere kadar uzanan tesettür kaşe pardesü modelleri ile isterseniz de daha kısa modeller ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Kaşe kabanlar kış ayları için uygun olduklarından daha fazla koyu renkler tercih edilmektedir. Bu sene pardesü modelleri üstünde çokça kullanılan dantel detayları da pardesünün sadelikten biraz uzaklaşmasını sağlamıştır. Deri detayları seven hanımlar da unutulmamıştır. Bunun yanı sıra bu sene pardesülerde hem düğme hem de fermuar kullanımı ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Altın ya da gümüş fermuarlı pardesüler bu sene oldukça modadır.

Tesettürün baş tacı olan pardesü modellerinden bir tane mutlaka dolabınızda bulunması gerekir. Tesettür kaşe pardesüler ile de kışın tadını çıkarabilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.