TESETTÜR HAMİLE GİYİM ÖNERİLERİ


Tesettur-hamile-giyim-önerileri

Tesettür hamile giyim

Tesettür kıyafetler içerisinde hamile giyim modasına önem veren tasarımcılar bayanlar için bu dönemde giyecekleri kıyafetlerde üretmektedirler. Birçok markanın koleksiyonuna baktığımız da az da olsa hamileler için üretilmiş farklı modelleri görmekteyiz.

Hamile bayanlar hamileliğin ilk aylarında kıyafet giymekte zorlanmasalar da ilerleyen dönemlerde bayanlar için kıyafet bulmak oldukça zorlaşacaktır. Kilo alımı ile birlikte her zaman giyilen kıyafetler artık giyilemez.

Bunu yanında hamilelik döneminde hem annenin rahat etmesi hem de bebeğin anne karnında rahat olması için doğru kıyafet seçimi oldukça önemlidir.

Hamilelik döneminde bayanların özellikle beli lastikli olan hamileler için özel olarak üretilmiş pantolon ve etekleri giymeleri tavsiye edilir.

Tunikler yine tesettürlü hamile bayanlar için oldukça iyi bir tercih olacaktır. Hamileler için üretilmiş belden aşağıya doğru genişleyen tunikler sizin için doğru bir tercih olacaktır. Yine spor tunik modellerini de günlük yaşamda oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hamileler için üretilmiş olan belden aşağıya doğru bollaşan gömlekler sizin hem şık görünmenizi hem de daha rahat etmenizi sağlayacaktır.

Hamileler için üretilen bir diğer özel kıyafet ise elbiselerdir. Göğüs altından bollaşan bu elbiseleri günlük hayatta kullanabileceğiniz gibi iş ortamında veya bir davette kullanabilirsiniz. Bu elbiselerde düz, cepli ve cepsiz modeller bulunmaktadır.

İkili takımlar olarak üretilen pantolon üzerine gömlek modelleri de hamile bayanlar için oldukça iyi bir tercihtir.

Tesettür hamile giyim kıyafetleri seçilirken mevsime uygun olan kumaşlardan yapılmış kıyafetleri seçmeye özen göstermelisiniz. Sıcak yaz günlerinde içinde rahat edebileceğiniz bol kıyafetleri seçerken kıyafetinizin kumaşı ince penye kumaşlar olmalı ki sıcak hava sizi daha da bunaltmasın.

kaynak:http://www.haftahaftahamilelik.gen.tr

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.