TESETTÜR GİYİMİN VAZGEÇİLMEZİ TUNİKLERDE 2018 TRENDLERİ


2018-tunik-modelleri2-450x415
2018-Tunik-Modelleri

2018 tunik trendlerinden detaylar

2018 yılında tesettür giyimin öne çıkan trendlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bugün sizler için 2018 tunik modellerine bir göz atalım dedik.

2018 tunik modelleri; farklı uzunlukları ve geometrik, etnik desenleri, nakış işlemeleri, deri ve kürk detayları ile karşımıza çıkıyor.

2018-tunik-modelleri1

Özellikle yaz aylarında kullanılacak olan tuniklerde fırfır detaylar ve düğmeler oldukça fazla kullanılmış. Tuniklere daha çok gömlek havası verilmiş ve kollarda ise fırfır detaylar oldukça fazla kullanılmış. Yine tuniklerin uç kısımlarında da fırfır detaylar karşımıza çıkıyor.

2018-tunik-modelleri2

Oversize modası son yıllarda oldukça fazla kullanıldı ve birçok kıyafette karşımıza çıktı. 2018 tunik modelleri içerisinde de oversize modelleri sıklıkla göreceğiz. Özellikle günlük yaşamda genç tesettürlü bayanların spor giyime uygun olarak seçeceği bu tunik modelleri üzerine yine, modanın trendleri nakış işlemeler ve geometrik desenler eklenmiş.


2018-tunik-modelleri3

2018 tunik modelleri içerisinde kışlık giyimde karşımıza kürk ve deri detayların yer aldığı tunik modelleri oldukça fazla çıkıyor. Tuniklerin yaka kısımlarına veya kol manşetlerine eklenen kürk detaylar deri ile birleştirilip harika tasarımlar ortaya çıkartılmış.

2018-tunik-modelleri5

Tunik modellerinde kış sezonunda daha çok triko modeller karşımıza çıktı. Yine 2018 yılında da triko modeller kullanılmaya devam edecek.

2018 tunik modelleri karşımıza farklı uzunluklar ile çıkıyor. Diz üstü, diz altı ve hatta bileğe kadar uzanan tunik modelleri bulmanız mümkün. Bu anlamda da yine bayanlara farklı alternatifler sunulmuş.

2018-tunik-modelleri4

Kaynak: https://www.tarzitrend.com/kombinlerin-kilit-parcasi-tuniklerde-2018-trendleri.html

Bir önceki yazımız olan ANLATIMLI ÖRGÜ İŞLERİ başlıklı makalemizde anlatımlı örgü modeli, dantel ve el işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.