Tesettür Giyimde Trend Renkler


1x1.trans
Haki Tesettür Elbise Modeli

Tesettürlü bayanların yaşadığı en önemli problemlerden birisi kombinde kullanılacak renklere karar verememeleri. Hani ürünün giyileceğinden ziyade hangi rengin tercih edileceğini kararlaştıramıyor olmak da büyük bir problem halini alabiliyor. Bu yüzden sizlere yeni sezonda trend olacak olan renklerden söz etmek istiyoruz.

Haki Rengi Tesettür Giyim: Tesettür giyimde bu senenin en popüler renkleri arasında gösterebileceğimiz haki renginden söz etmekte fayda var. Doğal bir görüntüye sahip olan haki, özellikle elbiselerde çok başarılı duruyor. Günlük yaşamda kullanılabilecek tarzda elbiseler arıyorsanız haki elbiselere göz gezdirmekte fayda var.

Siyah Tesettür Giyim: Tesettür giyimde olmazsa olmaz renklerden birisidir siyah. Siyahın kendine has görüntüsü, fazla göze batmak istemeyen ama şıklıktan da ödün vermeyenler için ilk tercih olacaktır. Elbiselerde kullanılan siyah bu tarz modellere sade bir şıklık sunarken, isterseniz tuniklerde de siyaha yer verebilirsiniz.


Bej Tesettür Giyim: Bej şu sıralar popülerliğini giderek arttıran bir renk. Sakin bir görüntüye sahip olan bejin elbiselerde kullanılması sonucu hem günlük yaşamda hem de özel davetlerde kullanılabilecek modellerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra pardesü, kaban gibi ürünlerde de haki kullanılabilir.

Beyaz Tesettür Giyim: Son olarak tesettür giyimde beyazı göz ardı etmemeniz gerektiğini hatırlatalım. Beyaz renk sadeliği, sakinliği ve saflığı simgelediği için tesettür giyim mantığına da son derce uygun. Beyaz renkli elbiseler, tunikler ya da bluzlar başarılı bir kombin için kilit rol oynayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Dantelli Tesettür Etek Modelleri başlıklı makalemizde Dantelli Etek Modelleri ve Tesettür etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*