Tesettür Giyimde Kot Şıklığı


Kemerli Tesettür Giyimde Kot Şıklığı
Kemerli Tesettür Giyimde Kot Şıklığı

Mevsimlik Kap Tesettür Giyimde Kot Şıklığı
Mevsimlik Kap Tesettür Giyimde Kot Şıklığı

Tesettür giyimde eğer ki sokak modasını yakından takip eden birisiyseniz gözünüze bir detay mutlaka takılmıştır. Her geçen gün tesettürlü bayanlar arasında yayılmakta olan bir kot akımından söz etmek mümkün gibi görünüyor. Gün geçtikçe daha fazla bayanın kot ürünlere yöneldiğini söyleyebiliriz. Sadece belli bir ürün grubunda değil, akla gelebilecek tüm tesettür giyim ürünlerinde kot yükselişe geçmiş durumda. Birçok bayanın kot ürünleri tercih etmesinin sebebi olarak ise daha doğal ve zarif bir görüntünün ortaya çıkmasına olanak tanıyor olması şeklinde gösterilebilir. İlerleyen günlerde daha fazla bayanında bu alanda tercihlerini sıklaştıracağını söyleyebiliriz.

Tesettür giyimde kot şıklığı her geçen gün biraz daha artıyor. Özellikle pardesü alanında kotların büyük bir hakimiyet kurmaya başladığını da belirtmeliyiz. Kot pardesüler içinde fermuarlı modellerin alternatif modellere nazaran daha popüler olduğunu ise göz ardı etmemek gerekiyor. Buz rengi bir pardesüde kullanılan altın sarısı parlak fermuar, pardesüye çok farklı bir hava katacak ve sizleri olabildiğince şık gösterecektir.

Tesettür giyimde kot şıklığı dendiğinde akla gelen bir diğer model ise kaplardır. Mevsimlik kap modelleri sayesinde gündelik yaşam için şık ve kullanışlı bir ürün seçmiş olacaksınız. Geçiş mevsimlerinde hem kullanışlı hem de zarif bir görüntüye bürünmek isteyenler için ideal tercihlerden birisi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.