TESETTÜR GİYİMDE JEAN MODASITesettür kıyafette jean modası

Jeanler günlük yaşamda kadınların en çok tercih ettiği kıyafetlerdendir. Tesettürlü bayanlarında oldukça çok kullandığı Jeanlar farklı kıyafetler ile kombinlenerek tesettür Jean modasında hem spor hem de klasik tarzda bir görüntü oluşturulmasını sağlıyor.

renkli-uzun-ceket-kombin
renkli-uzun-ceket-kombin

Özellikle gençlerin daha çok tercih ettiği Jean pantolonlar günlük yaşamda uzun yelekler veya uzun kazaklar ile kombinlenerek kullanılabilmektedir. 2017 sokak modasında da fazlası ile kullanılan salaş Jeanlar tesettürlü bayanların rahatlıkla kullanabileceği modellerdendir.

Uzun bir hırka ve büyük bir çanta ile kombinleyeceğiniz Jeaninizi hafta sonu gezmelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle desenli kıyafetler ile bir uyum içerisinde kullanabileceğiniz Jeanleriniz size farklı bir hava katacaktır.

Rahat olmaları ve kolaylıkla kombinlenmeleri nedeniyle Jean pantolonlar günlük hayatta oldukça çok tercih edildiği gibi iş yaşamında da kadınların en çok kullandığı kıyafetlerden birisidir.

Tunik bir gömlek altına giyilen dar paça Jean ile birlikte kullanacağınız tek renk bir eşarp hoş bir görüntü oluşturacaktır.

Ayağınıza giyeceğiniz ince topuklu bir ayakkabı ve elinize alacağınız bir portföy çanta ile de iş yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Bunun yanında yaka taşlı tunikler veya işlemeli parlak tunikler kullanarak da bir davet ortamında rahatlıkla kullanabileceğiniz şık bir tarz yaratabilirsiniz.

Tesettür Jean modasında dar paça pantolonların yanı sıra İspanyol paça pantolonlarda bayanların en çok tercih ettiği modellerdendir.

Ekose gömlekler ile rahatlıkla kullanılabilen İspanyol paça pantolonlar üzerine uzun bir yelek alarak hem spor hem de şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.