Tesettür Giyimde Hangi Renk Moda


Kahve Tonlarında Tesettür Kaban
Kahve Tonlarında Tesettür Kaban

Tesettür giyimde bu sene belli başlı renkler ve modeller popülerliğini her geçe gün arttırıyor. Bu detaylara dikkat ettiğiniz müddetçe son derece şık ve başarılı bir görüntü elde edilebiliyor. Bu yüzden de size bu senenin trend renkleri hakkında birkaç ipucundan bahsedeceğiz.

Vizon: Bu sene tesettür giyimde en popüler renk kuşkusuz vizon. Vizonun kendine has bir görüntüsü bu sene sonbahar ve kış sezonunda tesettür giyimin en trend rengi olmasını sağlıyor. Özellikle de tuniklerde karşımıza çıkan vizon sade ve şık bir görüntü arzulayanlar için ilk tercih konumunda diyebiliriz.

Kahve Tonları: Bu senenin bir diğer trend rengi ise kahve ve tonları. Kahvenin hemen her tonunu görebildiğimiz 2016 yılında elbiseler, tunikler, kabanlar ve pardesüler ürün skalasını bir hayli genişletiyor. Eğer ki fazla göze batmayan bir kombin istiyorsanız kahve tonları sizin için en ideal seçenek olacaktır.

Siyah: Siyahın her daim tesettür giyim için en ideal renklerden birisi olduğunu biliyoruz. Bu sene de durum farklı değil ve siyah rengi bluz, elbise gibi gece davetlerinde kullanılabilecek modellerde sıklıkla görüyoruz. Eğer ki siyahın sade şıklığından yararlanmak istiyorsanız elbiselerde taş süslemeli modelleri yönelmenizi öneriyoruz.

Siyah ve Kırmızı: Son olarak bu sene kırmızı ve siyahın uyumundan da çok fazla yararlanılacağını belirtelim. Daha çok gece davetlerinde karşımıza çıkacak olan bu ikili, günlük yaşamda ise iddialı olmayı sevenler için de vazgeçilmezlerin arasındaki yerini alacaktır.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.