Tesettür Genç Kız Kombinleri


Yeşil Tesettür Bluz Kombini
Yeşil Tesettür Bluz Kombini

Tesettürlü genç kızların yaşadığı en önemli problemlerden birisi kendi yaş gruplarına ait kıyafetleri bulamamak ve buna uygun kombin yapamamak. Fakat bu noktada aslında düşündüğünüz kadar kısıtlı bir ürün skalası yok. Yani özellikle son dönemde tesettürlü genç kızlara yönelik ürün çeşitliliği her geçen gün biraz daha artıyor.

Beyaz Tesettür Genç Kız Kombinleri: Tesettürlü genç kızlara ilk olarak önereceğimiz ürün grubu beyaz renkli modeller. Beyazın zarif görüntüsü doğru parçalarla kullanılırsa çok başarılı sonuçların çıkmasına imkan sağlarken, özellikle beyaz saten salaş bluzlar, gene açık tonlarda çiçekli desenleri olan eteklerle çok güzel görünebiliyor. Bunun yanı sıra beyaz elbiselerin de dantel detaylarıyla zenginleştirilen görüntüsü size fazlasıyla uyacaktır.

Bordo Tesettür Genç Kız Kombinleri: Genç kızların sevdiği renklerden birisi olan bordo genel itibariyle tuniklerde ya da elbiselerde karşımıza çıkıyor. Tercihini tunikten yana kullanacaklar için tuniğin bel kısmına siyah renk bir kemer uydurmak, alta da gene siyah dar kesim bir pantolon eklemek kombini bir hayli güzelleştirecektir. Elbiselerde de gene siyah detaylara yer vermekte fayda var.

Siyah Tesettür Genç Kız Kombinleri: Siyah renk ister genç isterseniz de yetişkin olsun her tesettürlü bayanın ilk tercihi olacaktır. Siyah renkli bluzlar gene içerisinde siyah rengin olduğu desenli eteklerle çok güzel bir uyumluluk gösteriyor. Bunun yanı sıra özel davetler için siyah elbiselerde sadeliği ön plana çıkartacak, abartıdan uzak modellere yönelmekte fayda var.

Yeşil Tesettür Genç Kız Kombinleri: Tesettürlü genç bayanların özel davetlerde sıklıkla tercih ettiği ya da tercih etmesi gereken bir renk olarak yeşil ön plana çıkıyor. Yeşilin görüntü itibariyle asil bir tona sahip olması yeşil bluzların beyaz eteklerle kombinlenmesi sonucu ortaya harika bir görüntünün çıkmasını sağlıyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

1 Comment on Tesettür Genç Kız Kombinleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.