Tesettür Gelin Başı Modelleri


1x1.trans

Dantel-İşlemeli-Duvaklı-Tesettür-Gelin-Başı-Modeli1

 

 


Her genç kız  rüyalarını süsleyen Gelinlik ve Gelin başı modellerinin her zaman revaçta  ve kusursuz olmasını ister, gelin başı modelleri içinde  tesettür gelin başı modelleri muhafazakar ailelerin tercih ettiği modellerdir.Düğünde her şeyin kusursuz olmasını isteyen bayanlar, Tesettür Gelinlik ve  Tesettür Gelin Başı seçimleri oldukça zaman almaktadır.Tesettür Gelin Başı modellerinde İşlemeli,Boncuklu,Beyaz, Lila gibi gelin başlarını çok tercih ettikleri görülmektedir.

Tesettür gelinlik ve Tesettür Gelin Başı Modelleri Düğünlerde maddi  ve görsel olarak oldukça önemli yer  tutmaktadır.Bu kadar güzel Tesettür Gelin başı modelleri şık ve göz kamaştırıcı modelleri ile beğenilere sunulmuştur.

 

Bir önceki yazımız olan Pınar Şems Armine 2015 Etek Modelleri başlıklı makalemizde Armine Etek Modelleri ve Pınar Şems Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

1 Comment on Tesettür Gelin Başı Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*