Tesettür Gece Kıyafeti Nasıl Olmalı


Balık Etek Yarasa Kol Tesettür Gece Kıyafeti
Balık Etek Yarasa Kol Tesettür Gece Kıyafeti

Tesettürlü bayanların belki de giymekten en fazla keyif aldığı ürün gece kıyafetleridir demek çokta yanlış olmayacaktır. Hepimiz gündelik yaşamda olabildiğinde sade ve zarif bir kombin oluşturmaya çalışırken, bunu en iyi şekilde başarabileceğimiz ürün grubu gece kıyafetleri .Peki, tesettür gece kıyafetleri nasıl kullanılmalı? Nelere dikkat edilmeli?

Siyah Tesettür Gece Kıyafeti: Tesettür gece kıyafetlerinde siyah renk olmazsa olmazlardan. Sade ve şık bir görüntü arzulayanlar için en ideal seçenek olarak gösterilen siyah gece kıyafetlerinde, kıyafete hareket katmak adına altın rengi tokalı kemer kullanılabilir. Ayrıca toka rengiyle aynı olan bir eşarp sayesinde kombini başarılı bir şekilde tamamlamakta mümkün.

Beyaz Tesettür Gece Kıyafeti: Tesettür kıyafetlerde siyah ne kadar vazgeçilmezse, beyazda o kadar vazgeçilmez. Saflığın simgesi olan beyazı kıyafetlerde kullanırken sıklıkla dantellerden faydalanıyoruz. Dantelli beyaz kıyafetlerin gelinliği anımsatan görüntüsü zaten başlı başına şık bir sonuç elde edilmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra beyazda dantel kullanmayacaksanız hafiften altın sarısı detaylar işinize yarayacaktır.

Desenli Tesettür Gece Kıyafeti: Gece kıyafetlerinde şıklığı ön plana çıkartmak isteyenler için desenli ürünleri tavsiye edebiliriz. Bu alanda ürün çeşitliliğinin neredeyse bir sınırı yok. Fakat tavsiyemiz abartıya kaçmamak ve birbiriyle uyumlu renklerden yararlanmak. Koyu yeşil üzerine bölgesel olarak parlak renklerde desen kullanımı hem dengeli hem de başarılı bir sonuç elde etmenizi sağlayabiliriz.

Saks Mavisi Tesettür Gece Kıyafeti: Söz konusu gece kıyafetleri olduğunda saks mavisini bir köşeye itmek hiçte mantıklı olmaz. İddialı bayanların birkaç yıldır vazgeçemediği bir renk olan saks mavisi, özellikle deri detayıyla çok başarılı bir görüntü sergiliyor. Kendinize güveniyorsanız saks mavisi tam da size göre diyebiliriz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.