TESETTÜR ELBİSELERDE YENİ TREND SİMLİ ELBİSELER


Tesettur-Elbiselerde-Yeni-Trend-Simli-Elbiseler

2018 tesettür simli elbise trendi

Tesettürlü bayanlar için elbiseler en vazgeçilmez kıyafetlerden birisi. Hem günlük yaşamda hem de özel günlerde tesettürlü bayanlar elbiseleri kullanmayı tercih ediyor. Bu yıl tesettür elbise trendleri içerisinde en çok karşımıza çıkacak olan modellerden birisi de simli elbiseler olacak. Gelin sizlerle bu yıl simli elbise modellerine bir göz atalım.

2018 tesettür simli elbise modellerine baktığımız zaman elbiselerin kumaşlarının kendinden simli olduğunu görüyoruz. Farklı kumaşlarda kullanılan bu simler elbiseye ayrı bir hava katmış.

Tesettür simli elbise modellerinde bu yılın detayları yine oldukça fazla kullanılmış. Özellikle etek uçlarında kullanılan yarım piliseler elbiseye farklı bir hava katmış.

Elbiselerin kollarına eklenen volanlar elbiseyi daha bir şık hale getirmiş diyebilirim. Hem simli kumaş hem de elbisenin kollarındaki bu volan detaylar sade ama şık bir görünümün oluşmasını sağlamış.

Yine özellikle nişan kıyafeti olarak kullanmak isteyebileceğini kuyruklu modellerde de simli kumaşlara oldukça fazla yer verilmiş.

2018 tesettür simli elbise modelleri içerisinde en çok dikkat çeken detaylardan birisi kullanılan kumaşın tek renk olması. Kumaş üzerinde kesinlikle desene ve renk karmaşasına yer verilmemiş. Sade bir renk tercih edilip bu renk sim ile tamamlanmış. Bu şekilde çok şık bir görünüm elde edilmiş.

2018 yılında katılacağınız davetlerde veya özel günlerinizde farklı modellerde tasarlanan bu simli kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Kıyafetinizi abartıdan uzak sade bir şal ile de tamamlayarak güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

 

kaynak: https://www.tarzitrend.com/2018-trendi-simli-tesettur-elbiseler.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.