Tesettür Ekose Gömlek Modası


Siyah Grili Ekose Gömlek
Siyah Grili Ekose Gömlek

Siyah Grili Ekose Gömlek
Siyah Grili Ekose Gömlek

 

Ekose gömlekler, tesettürlü hanımların ve açık hanımların en çok tercih ettiği kıyafet modellerinden biri haline gelmiştir. Her mevsim kullanışlı olan ekose gömlekler çeşitli renk ve büyüklükteki karelerden oluşur. Ve hoş bir görüntüsü vardır.

Tesettür ekose gömlek modası son yıllarda devam eden bir modadır. Ekose gömlekler çok kullanışlıdır. Ekose gömlekler yaz-kış kullanıldığı gibi ayrıca hem spor hem şık durmaktadır. Mesela kot bir eteğin üstüne giyerek daha spor bir görüntüye ulaşabilirsiniz.  Fakat spor giyimden çok şık giyinmeyi tercih eden hanımlarımız içinde çok idealdir bu gömlekler. Ekose gömlekler kol kısmı uzanıp kısalan modeller olduğu için de genellikle açık hanımların da sıkça tercih edildiği kıyafetler arasındadır. Buna ek olarak ekose gömleklerin en güzel yanı ise  hem uzun hem kısa modelleri olmasıdır. Mesela bazı tesettürlü hanımlar gömleklerin altına pantolon giymektedir. Bu bakımdan uzun ekose gömlekleri kullanmaları daha doğrudur. Kısa ekose gömlekleri ise eteklerle kombin edebilirsiniz. Ekose gömlekler bol renk seçenekleri ile de tüm hanımların  ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Sık olarak da ekose gömleklerde kırmızı ve kahve tonları kullanılmaktadır. Fakat tabi her zevke her renge göre de gömlekler mevcuttur.

Tesettür ekose gömlek modası uzun bir süre daha devam edeceğe benziyor. Sizde bu şık ve güzel gömlekleri dolabınızdan eksik etmeyin derim.

 

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.