TESETTÜR DAVET ELBİSELERİ ÖNERİLERİ


1x1.trans
2018-Davet-Elbiseleri

2018 davet elbisesi önerileri

2018 yılında katılacağınız davetlerde şık ve gösterişli olmak istiyorsanız eğer bu yazımızı mutlaka okuyun. İşte katılacağınız davetlerde kullanabileceğiniz şık davet elbisesi önerileri.

Kış ayları gelmiş olsa da davetlere ara verilmeden devam ediliyor. Sizde katılacağınız davetlerde şık ve iddialı bir görünüme kavuşmak istiyorsanız eğer bu senenin trendlerinin ön planda olduğu davet elbiselerini tercih edebilirsiniz.

2018-Davet-Elbiseleri5

Kadife bu senin en çok tercih edilen kumaşlarından birisi. Kadife kumaştan yapılmış sade elbiseleri gündüzleri kullanabileceğiniz gibi şık ve gösterişli elbiseleri katılacağınız davetlerde kullanabilirsiniz. Özellikle bu şekilde pelerin detayların eklendiği elbiseler bu sezon bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilecek.

2018-Davet-Elbiseleri4

Katılacağınız davetlerde sade ama şık bir görünüme kavuşmak istiyorsanız eğer o zaman bu şekilde kollarında detaylar olan bir elbise tercih edebilirsiniz. Elbisenin kumaşı şık bir görünüm oluşmasını sağlamış. Kollardaki volan detaylar ise biraz daha hareketli bir görünüm katmış.


2018-Davet-Elbiseleri1

Katılacağınız davetler çok lüks bir yerde yapılacak ve sizde bu davete katılırken çok şık olmak istiyorsanız eğer bu şekilde kabarık etekli veya detaylı gösterişli bir elbise seçebilirsiniz.

2018-Davet-Elbiseleri2

Zayıf ve ince bir vücudunuz var ise bu şekilde boydan ve etekleri dökümlü bir elbise tercih edebilirsiniz. Elbiselerinizi daha hareketli bir görünüme kavuşturmak için ise burada olduğu gibi kullanacağınız ceketler ile gösterişli ve iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz.

2018-Davet-Elbiseleri3

Bu sezon kıyafetlerde ve dış giyim kıyafetlerinde oldukça fazla karşımıza çıkan kürk detayları elbiseleriniz ile tamamlayabilirsiniz. Elbiseler ile aynı renklerde kullanılan kürkler iddialı bir görünüm oluşturuyor.

kaynak: www.yesiltopuklar.com/solen-havasindaki-sonbahar-kis-davet-elbiseleri-2018.html

 

Bir önceki yazımız olan HAFTA SONU İÇİN KOMBİN ÖNERİLERİ başlıklı makalemizde hafta sonu kombin önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*