Tesettür Bolero Modelleri


1x1.trans
Şık Tesettür Bolero Modelleri

Bordo-Tesettür-Bolero-Modelleri-703x1024
Bordo Tesettür Bolero Modelleri

    Kombin yaparken biraz olsun farklı tarzlara yönelmek ya da kombininize ufak tefek dokunuşlar yapmak herkesin istediği bir durumdur. Sıradanlıktan sıkılmaya başladıysanız eğer bu dokunuşu gerçekleştirmenin vakti gelmiş demektir. Tesettür giyimde de bu durum değişmiyor ve ufak dokunuşların yarattığı etkiyi göz ardı etmemek gerekiyor. Bu noktada en işlevsel ürünlerden birisi olarak boleroları örnek gösterebiliriz. Kombininize son derece hoş ve zarif bir görsellik katacak olan boleroları artık daha fazla kullanmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Yeni yılda piyasaya çıkartılan bolero modellerini gördüğünüzde, bolerolara daha fazla yer vermeniz gerektiğini sizlerde fark edeceksiniz.


Tesettür bolero modelleri şu an için sizlere hoş bir alternatif sunuyor. Kombinlerinizi renklendirmek için ideal tercihlerden birisi olacak olan boleroları göz ardı etmemenizi öneriyoruz. Özellikle bordo renkli boleroları yeni yılda sıklıkla kullanacağız. Sokak modasının vazgeçilmezlerinden birisi haline geleceğini tahmin ettiğimiz bordo renkli bolerolarda daha iddialı bir ürün arıyorsanız taş süslemeli ürünlere yönelebilirsiniz. Taş süslemeli modeller görsel açıdan çok daha iddialı ürünler olmakla birlikte görsel açıdan son derece zariftir de diyebiliriz.

Tesettür bolero modelleri içerisinde yer alan beyaz renkli  bolerolar ise daha sade bir kombin yapmak isteyenler için kullanışlı olacaktır. Beyaz renkli modellerde de kullanılan taş işlemeler sayesinde kombininize hareket katma şansı elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*