TESETTÜR BOL PAÇA PANTOLON KOMBİNLERİ


Bol-paca-pantolon-kombini

Bol paça pantolon kombinleri

Bol paça pantolonlar son bir kaç yıldır oldukça fazla kullanılan kıyafetlerdendir. Yazın, tesettürlü bayanlar için oldukça güzel bir kıyafet alternatifi olan bu pantolonlara ünlü tesettür markaları da koleksiyonlarında mutlaka yer vermektedir.

Eteğin dışında tesettürlü bayanların yazları rahatlıkla kullanabileceği bu pantolonlar bayanlar için iyi bir kurtarıcı olacaktır. Sıcak yaz günlerinde dışarı çıkarken, ev gezmelerinde hatta davetlere giderken kullanabileceğiniz bu pantolonlar sizi oldukça şık gösterecektir.

Bol paça pantolonları kombinlemek kolay olsa da pantolonları gideceğiniz yere göre doğru bir şekilde kombinlemeniz gerekir. Günlük yaşam için bir ev gezmesine giderken kullanacağınız bir bol paça pantolon üzerine yine sade bir tunik giyerek güzel bir kombin yapabilirsiniz.

Ama bir davete katılacaksanız eğer işte o zaman iyi bir kumaştan yapılmış güzel şık bir pantolon tercih etmelisiniz. Bu pantolonun üzerine ise yine kaliteli ve şık bir kumaştan yapılmış bir gömlek veya tunik giyebilirsiniz. Sezonun modası olan tek renk şallar ve güzel bir çanta-ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Bol paça pantolonlarda kumaş, kot ve keten türlerinde farklı çeşitler bulunmaktadır. Günlük yaşamda kot ve keten pantolonları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yazın sıcak günlerinde ise daha çok ince keten kumaşlardan yapılmış pantolonlar iyi bir alternatif olabilir.

Bol paça pantolonlarda renk seçenekleri ise oldukça fazla. Hatta bu sene turuncu ve saks mavisi gibi dikkat çeken renklerin daha çok kullanıldığını görmekteyiz. Bunun yanında siyah, beyaz, mavi, pudra, hardal sarısı, fuşya, buz mavisi ve kırmızı renklerin oldukça fazla kullanıldığını görmekteyiz.

Bol paça pantolonlar yaz aylarında kullanmak için iyi bir alternatif olurken oldukça şık bir seçim de olacaktır. İşte sizin için bir kaç farklı bol paça pantolon kombini.

kaynak:http://www.tesetturgiyimkabini.com/

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.