Tesettür Anne Kombinleri


Tesettür Anne Bebe Yaka Tunik Modeli
Tesettür Anne Bebe Yaka Tunik Modeli

Tesettürlü annelerin şu sıralar yapabilecekleri çok sayıda kombin mevcut. Renk ve model çeşitliliğinin geniş olması sayesinde hemen her tarzda kombin oluşturmak mümkün. Bu noktada genel itibariyle uyumlu renklere ve modellere ağırlık vermekte fayda var. Bu sene, aşırılıkların ya da çok farklı denemelerin yılı olmayacak. Genellikle sakin ve genel geçer kombinlere yönelmenizi öneriyoruz.

Tesettürlü annelere ilk önerimiz “tesettür anne kız kombini” olarak adlandırılan ve kendinizin ve kızınızın aynı şeyleri giydiği trend olacak. Söz konusu trend görsel açıdan çok ama çok başarılı olmakla beraber işin içine duygusallıkta girdiği için mutlaka hoşunuza gidecektir. Bu noktada bir tunik ve pantolon kombininizi kızınıza da yaparak çok basit ama bir o kadar da etkili sonuçlar elde edilebiliyor.

Tesettürlü bayanların en fazla kullandığı modellerden olan tuniklerde bu sene tesettürlü anneler biraz daha renkli ürünlere yönelebilirler. Örnek olarak geçen sene çok popüler olan bordoyu, tuniklerde kullanabilir, bordo renkli tuniğinizi siyah kemer ya da kuşakla ve gene siyah renk pantolonla kombinleyebilirsiniz. Ayrıca 2016’nın rengi seçilen kuartz pembesi de tunikler için çok güzel bir tercih olacaktır. Uzun formda kuarzt pembesi bir tunik arzuladığınız sade şıklığı size fazlasıyla sunacaktır.

Tesettürlü annelerin özel davetlerde ilk tercihi olan elbiseler konusunda ise bu sene öncelik kırmızı, bordo gibi dikkat çekici renklerde. Bel kısmında kemerle daraltılarak çok hoş bir forma büründürülen elbiselerde her iki renk seçeneği de başarılı sonuçlar veriyor. Ayrıca iki rengi de siyahla başarılı şekilde kombinleyebiliyor olmak, aksesuar ve diğer tercihlerinizde işinizi kolaylaştıracaktır.

Şuan için kış sezonunda olduğumuzdan dolayı kaban, pardesü ve kaplara da büyük ilgi var. Üç üründe birbirine benziyor gibi algılansa da sokak modası aynı şeyi demiyor. Kabanlarda biraz daha açık renkler tercih edilirken, kap ve pardesülerde elbisede olduğu gibi bordo ve kırmızı gene ön planda olacak.

Tesettürlü annerin gündelik yaşamda çok fazla kullandığı etek ve pantolonlarda ise biraz daha sadelik ön plana çıkıyor. Pantolonlar ağırlıklı olarak tuniklerle kombinlenirken, mavi tonlarındaki pantolonların gene bu senenin rengi olan kuartz pembesi ile kombinleyebilirsiniz. Etek konusunda ise kombin için seçiminiz gömlekten yana olmalı ve renk konusunda belli kriterler olmadığını aklınızdan çıkartmamalısınız.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.