TESETTÜR ABİYE MODELLERİ


Tesettür-Abiye-Modelleri

Tesettür abiye

Tesettür abiye koleksiyonları içerisinde yer alan birbirinden farklı ve şık tasarımları sizin için topladık. Yazın katılacağınız davetlerde, düğün organizasyonlarında veya kendi nişan töreninizde ve nikahınızda giyeceğiniz abiye modelini belirlemediyseniz mutlaka yazımıza göz atın.

2017 ilkbahar/yaz abiye modasında sadeliğin ön planda olduğu birbirinden farklı şık modeller bizleri bekliyor. Daha önceki senelere nazaran daha az taş ve işleme kullanılan abiyelerde daha çok çiçek desenler karşımıza çıkıyor.

Ünlü tesettür giyim markaları içerisinde yer alan Pınar Şems, Minel Aşk ve Tuay Karaca koleksiyonlarından sizler için özel olan, koleksiyonun en dikkat çeken parçalarını bir araya getirdik.

Tesettür abiye modellerine genel anlamda baktığımıza daha çok pudra, krem, lila,gold gibi açık renk tonlarının kullanıldığını görmekteyiz.

Kendi nişan töreniniz için veya nikah töreniniz için eteği kabarık olan modellerden biriniz seçebilirsiniz. Özellikle Pınar Şems’in koleksiyonunda bu tür parçalara oldukça fazla yer verilmiş.

Pınar şems koleksiyonunda dikkat çeken en önemli detaylardan birisi kendinden çiçek desenli kumaşların abiyelerde oldukça faza kullanılmış olması. Çiçek desenli kıyafetler oldukça şık dururken yaza yakışır güzellikte olmuş diyebiliriz.

Minel Aşk koleksiyonunda ise eteği kabarık modellerin yanı sıra daha sade kumaşlar tercih edilerek üzerine eklenen püskül veya çiçek serpmeler ile abiye hareketlendirilmiş.

Tuay Karaca koleksiyonunda yer alan abiyelerde ise etekler daha düz tutulmuş ve elbiselere hareket katmak için dantel detaylardan yararlanılmış.

Kaynak:http://www.tesetturgiyimkabini.com

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.