Tesettür Abiye Başı Modelleri


1x1.trans
2014 Tesettür Abiye Başı Modelleri

Taşlı-Tesettür-Abiye-Başı-Modelleri
Taşlı Tesettür Abiye Başı Modelleri

Özel günlerde bayanların vazgeçilmez giysisi olarak abiyeler ön plana çıkmaktadır. Abiye, şık ve zarif görüntüsü ile anlam ifade eden günlerde ya da davetlerde en uygun giysidir ve bu durum tesettür giyim konusunda da geçerliliğini devam ettirmektedir. Tesettür giyim konusunda abiyeler tek başına bir anlam ifade etmezler. Çünkü tesettürlü bir bayanın giyiminde en önemli unsurlardan birisi eşarptır. Abiyelerde de uygun bir abiye başı yapmak ya da yaptırmak şık görüntü için önemli detaylar arasında yer alır.


Tesettür abiye başı modelleri konusunda ilk olarak boncuk ya da taş süslemelerin çok öne çıktığını belirtmemiz gerekiyor. Eşarplar sadece şekli ili kullanımından yana problem yaşayanlar için taşlarla süslenebilen eşyalardır. Abiye başı konusunda da taş ve boncuklar fazlasıyla kullanışlı ve şık görüntü veren bir ayrıntıdır. Giydiğiniz abiyenin rengine göre bir eşarp ve bu eşarba eklenecek beyaz ya da mavi renkteki taşlarla çok daha şık bir görüntü elde etmek mümkündür.

Tesettür abiye başı modelleri arasında boncuk ya da taş kullanımından hoşlanmayan bayanlar için alternatif ise dantel süslemesidir. Dantel işlemeli eşarplar hem sade bir görüntü verirken aynı zamanda şıklık içinde gerekli görselliğe sahiptir. Bunun yanı sıra simlerle süslenmiş abiye başı modelleriyle de farklı bir tarz yakalamak isteyenler amacına rahatlıkla ulaşabilecektir.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

7 Comments on Tesettür Abiye Başı Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*