Tekbir Tesettür Tunik Modelleri


Çiçek Desenli Tekbir Tesettür Tunik Modelleri
Çiçek Desenli Tekbir Tesettür Tunik Modelleri

Aksesuarlı Siyah Tekbir Tesettür Tunik Modelleri
Aksesuarlı Siyah Tekbir Tesettür Tunik Modelleri

Tekbir her sene olduğu gibi bu sene birçok bayanın ilgisini çekmeyi başardı. Tunikleriyle şu sıralar sokak modasına etki etmeyi başaran firma, kaliteli görüntüsü itibariyle kombinlerine hoş bir hava kazandırıyor.

Tekbir tesettür tunik modelleri şu sıralar gerçekten çok fazla ilgi çekiyor. Özellikle de aksesuarlı tunikler sokak modasına etki etmeyi başardı. Siyah renkli tuniklere eklenen metal, altın rengi aksesuarlar son derece şık bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Eğer ki gece davetlerine katılacaksanız ve tunikli bir kombin planlıyorsanız aksesuarlı tunikler çok doğru bir tercih olacaktır. Aynı şekilde sivri yaka tunikleriyle hem gündelik yaşam hem de gece davetleri için kullanılabilecek bir ürün olduğunu söylemek gerekiyor. Bu noktada da gene siyah rengin ön plana çıktığını belirtmekte fayda var. Eğer ki biraz daha gösterişli bir ürün arıyorsanız bu noktada size tavsiyemiz dantel detaylı ürünler olacak. Dantel detaylı özellikle siyah ve lacivert renkşi ürünlerde çok kaliteli bir görünümü beraberinde getiriyor.

Tekbir tesettür tunik modelleri içerisinde yer alan çiçek desenli modeller yaz havasına uygun yapısı ile dikkat çekiyor. Tekbir’in modellerinde çiçek desenleri genel olarak tuniğin yarısında kullanılıyor. Diğer yarısı ise lacivert ya da siyah düz renkte tasarlanmış durumda. Böylece daha dengeli bir görünüm elde edilebiliyor. Son olarak farklı bir tarz arayanlar için etnik desenli modelleri önerebiliriz. Etnik desenler şu sıra sokak modasında fazlasıyla kullanılıyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.