Sura İpek Eşarp Modelleri


Puantiyeli-Sura-İpek-Eşarp-Modelleri-500x415
Puantiyeli Sura İpek Eşarp Modelleri

içek-Desenli-Sura-İpek-Eşarp-Modelleri
Çiçek Desenli Sura İpek Eşarp Modelleri

   Eşarplar tesettürlü bayanlar için ciddi manada önem arz eden parçalardır. Görsel açıdan dikkat çekici bir ürün olması ve birçok tesettürlü bayanın kombininde farklı tarzların ve farklı bir havanın oluşmasını sağlıyor olması sayesinde tesettürlü bayanların özen gösterdiği bir ürün haline gelmiştir. Bu bağlamda alacağınız eşarpların öncelikle ipek olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. İpek, kaliteli bir görüntü ile direk olarak bağlantılıdır. Bunun yanı sıra isim yapmış ve kalitesini ispatlamış bir marka tarafından üretilmiş olması da önemli bir detaydır. Sura markası biraz önce sözünü ettiğimiz kaliteli marka sınıfına giren nadir isimlerden bir tanesidir.


Sura ipek eşarp modelleri içinde yer alan çiçek desenli modeller görsel olarak özellikle yaz ayları için ideal ürünlerden bir tanesi olarak kabul edilebilir. Açık renkteki fonun üzerine işlenen ve ebat olarak fazla büyük olmayan çiçek desenlerinin rengarenk bir şekilde boyanması sonucu elde edilen görüntü ciddi manada hayranlık uyandıracak cinstendir. Bu yüzden de sizlere ilk olarak bu modelleri önermemiz mümkündür.

Sura ipek eşarp modelleri arasında daha sade modellere yönelmek isteyenler için de düz renkli eşarpların olduğunu belirtmeliyiz. Tek renk olarak üretilen bu modellerde ağırlıklı olarak kaliteli bir görüntünün vurgulandığını unutmamalısınız. Sade fakat bir o kadar kaliteli ve şık bir görüntü için bu eşarp modelleri tercih edilebilir.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.