SÜNNET ANNELERİ İÇİN ABİYE MODELLERİ


1x1.trans
Sunnet-Annesi-Abiye-Modelleri

Sünnet annelerine özel 2018 abiye modelleri

Yeni sezon abiye modelleri içerisinde yer alan parçalar her zevke hitap edecek şekilde tasarlanmış. Gösterişin ön planda tutulduğu 2018 abiye modelleri içiresinde sizlere bugün sünnet anneleri için seçtiğimiz abiye modellerinden birkaç tanesini göstermek istiyorum.

Çocuğunuzun sünnet töreni için güzel bir organizasyon düzenlemeyi planlıyorsanız eğer o zaman kendiniz için de şık bir abiye tercih etmeyi ihmal etmeyin.

sunnet-anneleri-abiye-modelleri5

2018 abiye modelleri her yaştan bayanın zevkine hitap edecek şekilde tasarlanmış diyebiliriz. Kendi vücut tipinize ve yaşınıza uygun olan bir abiye bulmanız mümkün.

2018 abiye modellerinde pelerin ve tül detaylar oldukça fazla kullanılıyor. Hafif kilolu bir bayansanız bu kusuru kapatmak için tül detayları olan kuyruklu veya pelerinli modellerden birsini tercih edebilirsiniz.

sunnet-anneleri-abiye-modelleri2


Sünnet annesi abiye modelleri seçiminde sade modelleri tercih edebileceğiniz gibi taş ve boncuk işleme detaylarının bulunduğu parlak gösterişli modelleri de tercih edebilirsiniz.

Zayıf ince uzun bir vücudunuz var ise o zaman balık model abiyelerden birsini tercih edebilirsiniz. Balık model abiyelerde sade modeller olduğu gibi burada gördüğünüz şekilde tamamen parlak kumaşlar ile yapılmış modellerde yer almakta. Siz zevkinize göre ve sünnet törenini nerede nasıl yapacağınıza göre bir abiye modeli tercih edebilirsiniz.

sunnet-anneleri-abiye-modelleri4

Sünnet annesi abiye modelleri için sizlere sunduğum bu görselleri inceleyerek kendinize uygun bir abiye modeli belirleyebilirsiniz. Töreni yapacağınız zamana kadar seçtiğiniz abiyeye uygun olan ayakkabı, çanta, eşarp veya şal gibi diğer detayları da hazırlayarak kendinizi davete hazırlayabilirsiniz.

sunnet-anneleri-abiye-modelleri3

kaynak: www.tesetturgiyimkabini.com/sunnet-annelerine-ozel-2018-tesettur-abiye-tasarimlari.html

Bir önceki yazımız olan TESETTÜR MODASINDA YENİ TREND PARLAK ŞALLAR başlıklı makalemizde parlak şal modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*