STATEMENT MANTO TRENDİ


1x1.trans
Statement-Manto-Modelleri

Statement manto modelleri

Bu sezonun trendi olacak olan statement manto modellerini birçok ünlünün üzerinde görmeye başladık bile. Bugün sizler için farklı statement manto modelleri ile kombinler sunacağız.

Statement manto neredeyse her kıyafet ile kombinleyebileceğiniz oldukça kullanışlı bir parça. İster günlük yaşam için isterseniz katılacağınız özel davetler için bu mantoyu kullanabilirsiniz.

statement-manto1

Bir kot üzerine giyeceğiniz bir gömleği sade bir bot ile tamamlayıp statement manto ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Statement manto modellerinde ekose ve kareli modeller oldukça fazla karşımıza çıkacak. Siyah, gri ve kahverengi dışında pembe ve sarı gibi renklerde de mantolar karşınıza çıkabilir. Özellikle parlak modeller oldukça dikkat çekici duruyor.

statement-manto2


Statement manto modelleri daha çok diz altında olsa da boyu daha uzun olan modellerde bulunmakta. Kimi mantoların uç kısımlarına eklenen püskül detaylarda oldukça şık duruyor.

Statement manto modellerini iş ortamında kullanacağınız zaman topuklu ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz.

statement-manto4

Mantolorınızı sonbaharda kullanırken spor ayakkabılar ile tamamlayabileceğiniz gibi mantonunuz ile aynı renkte olan çizme ve botları da kullanabilirsiniz.

statement-manto3

Bu sene bu şekilde çizgili detayların olduğu pantolonları da oldukça fazla göreceğiz. Statement mantonuzun detayları ile aynı şekilde olan bir pantolon giyerek de güzel bir kombin yapabilirsiniz.

Statement manto modelleri her zevke hitap eden ve her kıyafet ile uyum sağlayan modeller olduğu için mutlaka bu mantolara göz atmalısınız. Özellikle renkli bir tasarım arıyorsanız eğer bu mantolar oldukça fazla ilginizi çekebilir.

kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/moda/trendler/trend-statement-manto_1112006

Bir önceki yazımız olan AKER EŞARP 2017-2018 SONBAHAR KIŞ/KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde Aker 2018 kış koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*