Sonbahar İçin Tesettür Etek Modelleri


sari-sonbahar-icin-tesettur-etek-modelleri
sari-sonbahar-icin-tesettur-etek-modelleri

Sonbaharla birlikte kombinlerde daha fazla etek görmeye başlayacağız. Eteklerin kullanım sıklığının artmasıyla birlikte sokak modasında da eteklerin gözle görülür şekilde boy göstermesi birçok kişinin kombin tercihlerini de değiştirecektir.

Siyah Tesettür Etek Modelleri: Tesettür eteklerde önümüzdeki günlerde en fazla tercih edilen ürünlerin başında siyah renkli etekler geliyor. Siyah modeller isterseniz günlük yaşamda ya da iş dünyasında kullanılabilecek. Kombinin kalanına göre şekil alabilen siyah eteklerde görsellik isteyenler için dantelli modeller güzel bir seçenek olacaktır. Siyah ve dantelin şıklığı tüm kombini değiştirmeye yetecektir.

Sarı Tesettür Etek Modelleri: Sonbahar için tesettür eteklerde önemli bir alternatif olarak gösterilen sarı renkli ürünler ise sade ve şık bir tercihte bulunmak isteyenlere ilk önerimiz. Sarının daha çok açık tonlarının tercih edildiği modeller özellikle beyaz bluz ya da gömleklerle gerçekten de şık bir görüntüye kavuşuyor.

Bordo Tesettür Etek Modelleri: Geçtiğimiz yılların popüler renk tercihlerinden birisi olan bordo, sonbahar eteklerinde de kendini göstermeyi başarıyor. Bordonun dikkat çekici yapısı kombinde yer alan diğer ürünlerle dengelendiği takdirde gerçekten de başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Ayrıca bordonun kalın kumaşlarda kullanılması çok daha güzel bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.

Pileli Tesettür Etek Modelleri: Tesettür eteklerde bu sezon ki en zarif ve en şık modeller pileli ürünler diyebiliriz. Pile detayı eteklerin çok daha naif bir görüntü kazanmasını sağlarken kombininizin de göze hoş gelmesini sağlayacaktır.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.