Son Moda Tesettür Pardesü Modelleri


Arkası Fiyonklu Son Moda Tugba Venn Petrol Mavisi Pardesü
Arkası Fiyonklu Son Moda Tugba Venn Petrol Mavisi Pardesü

Arkası Fiyonklu Son Moda Tugba Venn Petrol Mavisi Pardesü
Arkası Fiyonklu Son Moda Tugba Venn Petrol Mavisi Pardesü

Tesettür pardesü modelleri arasında yılın her mevsiminde giyebileceğiniz açık veya koyu renkli, düz ya da desenli, bol kesimli veya belden oturtmalı sayısız güzel pardesü bulunuyor. Giyimde pastel renkli kombinleri tercih ediyorsanız pardesünüzü kendisine yakın renkte düz veya az desenli eşarplarla tamamlayabilirsiniz. Canlı görünümlü kıyafetleri sevenlerdenseniz piyasada bulunan rengarenk, cıvıl cıvıl, çiçek motifleriyle veya geometrik desenlerle süslü eşarp modelleri size en sade tesettür tarzı pardesü modelleriyle bile çarpıcı kombinler yapma olanağını veriyor.

İşlemelerle, motiflerle, parlak taşlarla, fiyonklarla detaylandırılmış tesettür abiye tarzı pardesüler katıldığınız nişan, düğün veya sünnet törenlerinde özenli ve şık bir görünüm arz etmeniz için tasarlanmış. Bu kategoriden bir pardesü, şık bir çift abiye ayakkabı ve güzel bir abiye türban ile stilinizden taviz vermeden güzel ve bakımlı görünebilirsiniz. Piyasada bolca bulunan tesettür tarzı pardesü çeşitleri ince bir vücut biçimi olanları da, fazla kilolarıyla da başı dertte olanları da mutlu edecek farklı modellerde üretiliyor.

Kilo sorununuz varsa kendinizi tepeden tırnağa koyu renklere mahkum etmeyin, en azından eşarbınızla kıyafetinize renk katın. Koyu renk giyinmek ince görünmenin en çok sözü edilen yöntemlerinden biridir. Fakat tepeden tırnağa aynı renkte veya aynı rengin birbirine yakım tonlarında giyinerek de olduğunuzdan daha zarif görünebilirsiniz.

Büyük beden tesettür kıyafetleri iyice gözden geçirin, aralarında çok şık modeller yer alıyor. Hazır giyim reyonlarında içinize sinen bir model bulamazsanız iyi bir terziye başvurup fazlalıklarınızı size bir çuvalın içine girdiğiniz duygusunu vermeden gözden gizleyecek elbiseler, etekler veya pardesüler diktirebilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.