SİYAH MİDİ BOY ETEKLE YAPILABİLECEK 4 FARKLI KOMBİN ÖNERİSİ


1x1.trans
Siyah-Midi-Etek-İle-4-Farklı-Kombin

Siyah midi etekle yapılabilecek farklı kombinler

Siyah midi boy etekler bu sezon oldukça moda. Bu şekilde midi etek birde pileli ve kat katlı ise oldukça tarz ve şık bir görünüme ulaşabilirsiniz. Bugün sizlere bu sezonun bütün trendlerini bir arada bulunduran midi boy etek ile yapabileceğiniz 4 farklı kombin göstermek istiyorum.

siyah-midi-etek-kombini2

İlk kombinimiz midi etek ile spor bir şıklık oluşturabileceğiniz sweatshirt ve spor ayakkabı ile yapabileceğiniz bir kombin. Dışarı çıkarken hem şık görünmek hem de rahat etmek istiyorsanız bu kombin oldukça ideal.

siyah-midi-etek-kombini3jpg

2. kombin önerimiz ise salaş bir kazak ile sade bir şıklığı bir arada oluşturabileceğiniz bir kombin. Kombin için beyaz bir salaş kazak kullanılmış. Bu senenin bir diğer trendi olan ince topuklu sivri burun kısa bir bot tercih edilmiş. Aksesuar olarak çanta olmazsa olmaz parçalardan birisi.


siyah-midi-etek-kombini4jpg

Bir diğer midi etek kombin önerimiz ise kürk detaylı bir ceket ile midi eteğin bir arada kullanıldığı bir kombin. Yine ince topuklu bu sefer topuğu biraz daha yüksek olan bir sivri burun bot kullanılmış. Aksesuar olarak kullanacağınız bu şekilde ışıltılı taşlı küpeler kombininizi tamamlayacaktır.

siyah-midi-etek-kombini5

Çiçek desenli ceket ile tamamlayabileceğiniz siyah midi etek kombini ise size 4. kombin önerimiz. Bu şekilde balerin tarzı bir topuklu ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

kaynak: http://www.buseterim.com.tr/stil-onerileri/ayni-siyah-midi-etekle-4-farkli-kombin/3749#3-kombin

Bir önceki yazımız olan LC WAİKİKİ MODEST KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde Lcw modest koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*