SEZONUN TRENDİ: ŞÖNİL KAZAKLAR


Sonil-Kazak-Trendi

Bu sezon şönil kazaklar çok ama çok moda

Şönil kazaklar ilk olarak birçok ünlü markanın koleksiyonu içerisinde yer alıp defilelerde karşımıza çıktı. Farklı kesim ve modelleri ile değişik kıyafetler ile tamamlanarak yeni bir kazak trendi oluşturuldu.

Şönil kazaklar 90’lı yıllarda oldukça moda olan kazak çeşitlerinden birisi. Yumuşak kadifemsi bir dokusu olan bu kazak soğuk kış günlerinde sizi sıcak tutacaktır.

Şönil kazaklar günlük yaşam için oldukça ideal parçalar aslında. Giyin çık modası için uygun olan bu kazağı istediğiniz her kıyafet ile tamamlayarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kış aylarında bizi sıcak tutması için kazakları tercih ediyoruz ama neyle tamamlayacağımızı pek bilmiyoruz. Şönil kazaklar ise kot pantolon, tayt, mini etek, uzun etek gibi kıyafetler ile tamamlanarak kullanabileceğiniz bir parça.

Şönil kazaklar bol ve rahat olduğu için tesettür giyim için de oldukça uygun bir parça. Burada olduğu gibi V yakalı kazakların altına farklı renklerde tişörtler giyerek yaka kısmını kapatabilirsiniz. Bunun yanında kazağın altına gömleğinizi giyerek güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Şönil kazaklar kot pantolon ile kombinlenirken dar kot pantolonlar ile de bol kot pantolonlar ile de kombinlenebilir. Özellikle bilek boyundaki pantolonlar topuklu kısa botlar ile tamamlandığında güzel bir uyum yakalanıyor.

Şönil kazaklar bu sezonun kazak modasında yerini aldı. Alışveriş yaparken bu kazaklara bir göz atmayı unutmayın.

kaynak: http://www.buseterim.com.tr/sonyazilar/trend-alarmi-sonil-kazaklar/3691

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.