SEZONUN ÖNE ÇIKAN TESETTÜR MAYO MODELLERİ


Sezonun-One-Cikan-Tesettur-Mayo-Modelleri

Bu yılın trendi tesettür mayo modelleri

Yazın ortalarına gelmiş olsak da hala tatile gitmeyenler var. Bütün yılın yorgunluğunu atmak için güzel bir tatil planı yapıyorsanız tatil hazırlıklarınızı da iyi yapmalısınız. Bunun için sizlere bu yılın tesettür mayo modelleri hakkında bilgiler verelim. Eğer hala bir mayonuz yoksa bu yılın trendlerini takip ederek mayo alışverişinizi yapabilirsiniz.

Tesettür mayo modelleri içerisinde bu yıl en dikkat çeken parçalardan birisi marina desenler. Özellikle mavi beyaz ve lacivert tonlarının yer aldığı mayolar tam anlamı ile denizle bütünleşmenizi sağlayacak. Mayolarda ince fermuarlı belde olan büzgüler ve ince şeritler oldukça fazla kullanılmış.

Çizgi desenli mayolar özellikle siyah beyaz renkleri ile dikkat çekiyor. Mayolar da daha çok kalın çizgiler yerine ince çizgiler kullanılmış. Bu sayede daha zarif ve cool bir görünüm elde edilmiş. Siyah mayo üzerine eklenen beyaz çizgiler minimal bir şıklık yaratmış.

Her zaman dikkat çekmeyi seven ve şık olmak isteyen tesettürlü bayanlar sahilde de desenli mayolar tercih edebilir. Günlük kıyafetlerde karşımıza çıkan desen çılgınlığı bu yıl mayolar da da oldukça fazla kullanılmış. Çiçek desenler tropikal esintiler etnik desenler ve ananas desenleri bu yıl tesettür mayo modelleri üzerinde en çok yer alan desenler olacak

Sahilde de şık ve iddialı olmak isteyen tesettürlü bayanlar için bu yılın en çok dikkat çeken parçalarından birisi de payetli veya fırfırlı mayo modelleri olacak. Tesettür mayo çanta ve plaj ayakkabısı ile tam bir uyum içerisinde olan bu parçalarda daha çok siyah lacivert gibi koyu renkler tercih edilmiş. Şık ve gösterişli olmak istiyorsanız bu takım mayo modellerine göz atabilirsiniz.

yazının alındığı kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/sezonun-one-cikan-5-tesettur-mayo-modelleri.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.