SEZONUN ÇANTA TRENDİ PASTEL RENKLER


1x1.trans
Pastel-Canta-Modası

Pastel renkli çanta trendi

2018 trendlerinden sizlere bahsetmeye devam ediyorum. Daha çok tesettür modasına yer versem de sizlere aksesuar ve ayakkabı konusunda da sezonun trendlerinden bahsetmeye çalışıyorum.

Bugün sizler için ise sezonun trendi olan pastel renkteki çanta modellerinden bahsetmek istiyorum. Pastel çanta modası 2018 yılına özellikle yaz aylarına damgasını vuracak diyebilirim.

pastel-canta3

Pastel çanta modelleri içerisinde farklı büyüklükte ve modellerde çantalar yer almakta. Çantalarda özellikle tek renk modellere yer verilmiş. Renk karmaşasından uzak olan bu çantalar kıyafetlerin en önemli tamamlayıcı parçası olacak.

Pastel çanta modellerinde çanta şekilleri oldukça farklı tutulmuş. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, silindir şeklinin dışında daha çok dikkat çeken farklı tasarımlar modeller içerisinde yer almakta.

Pastel çanta modellerinin biraz daha hareketlendirilmesi için çantalar üzerine metal aksesuarlar eklenmiş. Kilit kısımlarına veya çanta kulplarına eklenen metal aksesuarlar çantanın biraz daha hareketlenerek göze çarpmasını sağlamış.


pastel-canta4

Pastel çanta modellerinde bir diğer dikkat çeken detay ise çanta askıları için farklı boyların tercih edilmesi olmuş. Omuz çantaları için uzun çanta askıları tercih edilirken, küçük el çantaları için ise daha küçük askılar tercih edilmiş. Bu sayede çantayı alırken farklı kullanım alanına göre değişik modellerden birini seçmeniz mümkün.

Pastel çanta modelleri 2018 aksesuar trendleri içerisinde ilk sıralarda yer alacak gibi duruyor. Çanta koleksiyonunuz içerisinde bu pastel renklerdeki çantalardan birisini ekleyip sezonun modasına ayak uydurabilirsiniz.

pastel-canta2

kaynak: www.yasemin.com/foto-galeri/51573-sezon-trendi-pastel-cantalar/p4

Bir önceki yazımız olan SÜNNET ANNELERİ İÇİN ABİYE MODELLERİ başlıklı makalemizde 2018 abiye modelleri ve sünnet annesi abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*