SETRMS GİYİM 2018 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONU


1x1.trans
Setrms-Giyim-2018-İlkbahar-Yaz-Koleksiyonu

Setrms ilkbahar yaz koleksiyonu

Ünlü tesettür giyim markalarından birisi olan Setrms 2018 ilkbahar yaz koleksiyonunu bayanların beğenisine sundu Yakın zamanda vitrinlerde görmeye başlayacağımız bu koleksiyonun içerisinde yer alan parçaları sizler için inceledik.

Setrems 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu içerisinde yer alan parçalar bu yaz bayanların gözdesi olacak diyebilirim. Tam yaz aylarına uygun olarak rahatlığın ön planda tutularak tasarlandığı kıyafetler çok kullanışlı.

Setrms-Giyim-2018-İlkbahar-Yaz-Koleksiyonu2

Her yaştan ve her zevkten tesettürlü bayanların kullanabileceği kıyafetler tasarlanmış. Koleksiyon içerisinde yer alan parçalar günlük yaşamda da rahat olurken şık olmayı da ön planda tutuyor.

Bu senenin trendleri olan volanlar, püsküller, geometrik desenler, işlemler ve daha fazlası Setrms koleksiyonu içerisinde mutlaka yer alıyor.

Setrms-Giyim-2018-İlkbahar-Yaz-Koleksiyonu3


Özellikle dikkat çeken kıyafetlerin başında tunikler geliyor. Bu sezon büyük tunikleri sıklıkla göreceğiz. Koleksiyon içerisinde bir beden büyük tuniklere oldukça fazla yer verilmiş. Tuniklerde yine boy sınırı yok diyebilirim.

Setrms 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu içerisinde çalışan bayanları da unutmayarak onların iş ortamında rahatlıkla kullanabileceği bol pantolon, tunik ve yelek olarak üçlü takımlar tasarlamış. Birde yine günlük yaşama uygun olarak tasarlanan elbiselerde iş ortamında rahatlıkla kullanılabilecek şıklıkta.

Setrms-Giyim-2018-İlkbahar-Yaz-Koleksiyonu1

Kottan yapılmış kaplar, etekler ve tunikler koleksiyon içerisinde yer alan dikkat çekici parçalardan birisi. Burada da yine kıyafetler üzerine eklenen küçük, aksesuarlar, işlemeler ve desenler ile parçalar hareketlendirilip yaza uygun bir hale getirilmiş.

Setrms-Giyim-2018-İlkbahar-Yaz-Koleksiyonu4

kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/setrms-giyim-2018-ilkbahar-yaz-koleksiyonu.html

Bir önceki yazımız olan KAYRA 2018 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde Kayra 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*