SETRMS GİYİM 2017/1018 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU


1x1.trans
Setrms-Giyim-2017-18-Sonbahar-Kış-Koleksiyonu

Setrms sonbahar/kış koleksiyonu

Ünlü giyim markalarından birisi olan Setrms giyim 2017/2018 sonbahar-kış koleksiyonunu bayanların beğenisine sundu. Koleksiyon içerisinde sonbaharın ve kışın en güzel renkleri yer almakta.

Setrms sonbahar kış koleksiyonu içerisinde birbirinden iddialı parçalar yer alıyor. Tesettürlü bayanların ilgisini çekecek bir koleksiyon oluşturulmuş.

Setrms-Giyim-2017-18-Sonbahar-Kış-Koleksiyonu1

Setrms sonbahar kış koleksiyonu içerisinde tunik, trençkot, elbise, pantolon, gömlek ve daha birçok kıyafeti bulmanız mümkün.

Koleksiyon içerisinde yer alan parçalarda bu senenin trendi olan pudra, mor, yeşil, siyah, beyaz, lacivert ve kahverengi renkleri bulmanız mümkün.

Setrms-Giyim-2017-18-Sonbahar-Kış-Koleksiyonu2

Setrms sonbahar kış koleksiyonu içerisinde dış giyim kıyafetleri de oldukça şık. Birbirinden iddialı trençkot modelleri ile özellikle genç tesettürlü bayanların dikkatini çekecek parçalar. Bordo, mor ve siyah rengin ağırlıklı olduğu dış giyim kıyafetleri koleksiyon içerisinde en çok dikkat çeken parçalar.


Setrms-Giyim-2017-18-Sonbahar-Kış-Tesettür-Modelleri3

Setrms tuniklerde değişik modeller sunarak bayanların kullanım alanlarını arttırmış. Tuniklere düz ve asimetrik kesim modeller yer alıyor. Özellikle tunikler ile bol pantolonların bir araya getirilmesi ile oluşturulan takımlar bu sezonun trendi olacak parçalar.

Setrms-Giyim-2017-18-Sonbahar-Kış-Tesettür-Modelleri4

Setrms sonbahar kış koleksiyonu içerisinde yer alan tunik ve gömlek modelleri özellikle çalışan bayanların günlük kombinleri için oldukça idal parçalar. Ayrıca koleksiyon içerisinde yer alan elbise modelleri de katılacağınız davetler şıklığınızı arttıracak modeller.

Setrms-Giyim-2017-18-Sonbahar-Kış-Tesettür-Modelleri5

Setrms 2017/2018 sonbahar kış koleksiyonu tesettürlü bayanların mutlaka göz atması gereken koleksiyonlardan birisi.

kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/setrms-giyim-2017-18-sonbahar-kis-koleksiyonu.html

Bir önceki yazımız olan SEZONUN TRENDİ: ŞÖNİL KAZAKLAR başlıklı makalemizde şönil kazaklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*